Age Of Fury – broń swojego imperium i atakuj wrogów

Jeżeli jesteście fanami gier strategicznych, prawdopodobnie zainteresuje Was Age Of Fury. W produkcji znajdziecie wiele ciekawych miejsc, które aż proszą się o zaatakowanie. Będziecie walczyć z wrogami, którzy napadają Wasze imperium z każdej strony. Dobra strategia będzie w tym przypadku bardzo ważna.

Sami możecie wybrać tryb gry – walczycie przeciwko wszystkim, bądź przeciwko swoim znajomym. Oczywiście odbywa się to zupełnie za darmochę. Waszym celem będzie zbudowanie wioski, w której mieszkańcy będą czuli się bezpiecznie, a żołnierze będą mogli bez obaw szkolić się w najlepszych akademiach.

Sklep dla gracza jest pełen budowli wojskowych, domków, farm, oraz dekoracji. Mili pomocnicy w każdej chwili są do naszej dyspozycji, dzięki czemu nie ma szans za zagubienie się gdzieś w trakcie rozgrywki. Otrzymujemy alerty również w przypadku wrogich wojsk zbliżających się w nasze okolice. Zanim jednak do tego już dojdzie, warto jest zadbać o obronę. Budowanie wież ze strażnikami i akademii wojskowych będzie najlepszym rozwiązaniem.

Należy zadbać również o szkolenie ludzi. Za jednym razem możemy wyszkolić 20 wojowników, którzy po chwili są gotowi do walki. Sami wybieramy moment, w którym chcemy zaatakować. Wchodzimy na mapę, na której widzimy dostępne rejony wojny. Jeżeli uda nam się zwyciężyć, zabieramy łupy. Najważniejsze są dla nas jabłka – to za nie i praktycznie dzięki nim możemy kupować budynki. Pieniądze są raczej efektem ubocznym. Sadząc sady z jabłonkami jesteśmy w stanie zapewnić sobie stały dochód.

Grafika w produkcji studia Destiny jest bardzo przyjazna. Możemy w bardzo dokładny sposób zbliżać obiekty na planszy, a także oglądać je z każdej możliwej strony, dzięki grafice 3d. Wszystko odbywa się za pomocą dwóch palców – wygodnie i bardzo praktycznie.

Item not available.
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close