Advarkaa – szybkie udostępnianie zdjęć znajomym

Czy za pomocą swojego smartfona robicie dużo zdjęć, którymi dzielicie się później na wielu portalach społecznościowych? Jeżeli tak, to program Advarkaa może się okazać dla Was całkiem przydatnym narzędziem. Co takiego on oferuje? O tym postaramy się napisać Wam nieco więcej w pozostałej części tego wpisu.

Program stworzony przez Silver Beech Studios, najkrócej rzecz ujmując, jest narzędziem pozwalającym na szybkie i niemal automatyczne robienie fotek i publikowanie ich w znanych portalach społecznościowych. Powstał on przede wszystkim po to, by ułatwiać życie tym, co potrafią w ciągu dnia zamieszczać zdjęcia na przynajmniej kilku swoich profilach i tego typu zajęcie zajmuje im wiele czasu. Myślicie, że to coś dla Was? W takim razie, poczytajcie dalej.

Obsługa aplikacji Advarkaa nikomu z Was nie powinna sprawić problemów, szczególnie, że przy jej pierwszym uruchomieniu dostajemy do dyspozycji świetnie przygotowany przewodnik, który krok po kroku wyjaśnia sposób działania i najważniejsze funkcje programu.

Zasada działania programu z tego wpisu jest bardzo prosta. Gdy go uruchomimy, otrzymujemy możliwość zrobienia zdjęcia (bądź kilku zdjęć) za pomocą dokładnie dwóch kliknięć. Następnie możemy każde swoje „dzieło” nieco upiększyć, a później czekać na to jak automatycznie pojawi się w sieci na wybranych przez nas stronach.

Jeśli chodzi o system edytowania zdjęć, to nie można spodziewać się po nim jakichś fajerwerków. W Advarkaa dostępnych jest bowiem tylko kilka domyślnych filtrów i parę standardowych narzędzi upiększających. Wydaje nam się, że jest to wystarczające. W końcu chcąc w bardziej profesjonalny sposób edytować swoje zdjęcie, najczęściej i tak używamy bardziej zaawansowanych programów, a nie korzystamy z prostej aplikacji.

Program autorstwa Silver Beech Studios współpracuje z takimi portalami jak Facebook, Twitter, Dropbox, Evernote, Instagram, Picasa oraz Flickr. Jeśli przynajmniej w kilku z nich macie konta i często zamieszczacie w nich zdjęcia, z całą pewnością powinniście wejść do AppStore i pobrać Advarkaa (cena: 0,99$).

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button