3D Police Drag Racing – za kierownicą radiowozu

3D Police Drag Racing to gra, w której będziecie walczyć z drogową przestępczością. Zasiadając za sterami policyjnego radiowozu, przyjdzie Wam pokonywać kilometry w pościgu za osobami łamiącymi prawo. Wasi koledzy przygotowali już obławę. Waszym zadaniem będzie jak najszybsze dotarcie na miejsce zdarzenia.

Podczas zabawy będziecie zbierać złote gwiazdy – odznaki szeryfa. Są one walutą w grze. Autorzy wpadli na świetny pomysł w kwestii reklam. Aby zdobyć trochę darmowych gwiazdek, wystarczy obejrzeć 15 sekundową reklamę. Podobny chwyt zastosowali w przypadku chęci powrotu na trasę, po spowodowaniu kolizji.

Nie jedziecie na sygnale, więc samochody nie zjeżdżają Wam z drogi. Jest to duże utrudnienie. Kierowcy w ostatniej chwili włączają kierunkowskazy, przez co często dochodzi do wypadków. Kiedy przedobrzycie, Wasz samochód odmówi posłuszeństwa.

O ile trasy możecie odblokować za zarobione gwiazdki, o tyle z autami nie ma tyle szczęścia. Na każdej planszy dysponujecie jednym darmowym modelem. Aby przejechać się innym radiowozem, należy zajrzeć do AppStore i zapłacić odpowiednią kwotę. Moim zdaniem nie warto tracić pieniędzy na takie mikropłatności. Zabawa i tak jest przyjemna.

Na trasie poza samochodami, spotkacie z dziurami w jezdni, które są oznakowane pachołkami. Poza tym, niebezpieczne mogą dla Was być beczki bezsensownie wyrzucone na drogę. Oczywiście największymi przeszkadzajkami są auta – to właśnie one najczęściej nie wiadomo skąd, zjeżdżają na sąsiedni pas, torując Wam drogę, bądź po prostu przywalając w bok.

Pod względem graficznym mogłoby być lepiej. Nie ukrywajmy jednak, że darmowe wyścigówki nie są zwykle opatrzone rewelacyjną grafiką. Można się przyzwyczaić. Sterowanie natomiast jest bardzo intuicyjne i wygodne. Pedał gazu i hamulca widoczny jest na ekranie. Machając urządzeniem, zmieniamy kierunek jazdy.

Jak na darmową gierkę, produkcja studia Mountain Wizard Games prezentuje się całkiem dobrze. Przebrnęłam przez wszystkie plansze i stwierdzam, że chętnie bym jeszcze pojeździła :)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button