3D Bowling – bardzo prosta gra

Czasem okazuje się, że znudzeni kompletnie wszystkim, co nas otacza oczekujemy głupiej, niekoniecznie ciekawej rozrywki, która potrafi nas odciągnąć od codziennych problemów. Nie trzeba wtedy za wiele myśleć, co pozwala na poprawę samopoczucia. Wtedy, będąc już zmęczonymi, nie szukamy gier, które będą wyzwaniem dla naszego mózgu. Chcemy wtedy coś prostego, a nawet bardzo prostego. Niektórzy wychodzą na dwór, do kina, na kręgielnie. My jednak posiadając smartfona z Androidem nie musimy nigdzie wychodzić, ani nawet tracić pieniędzy, gdyż w Google Play znaleźć można aplikację o nazwie 3D Bowling.

Jakie są więc zasady rozgrywki? Banalne wręcz. Zasady grania w bowling zna każdy. Wystarczy przewrócić kulą, którą bierzemy do ręki, białe zazwyczaj piony. Są one dość ciężkie, tak jak sama kula, a więc przed nami w rzeczywistości dość trudne zadanie. Oczywiście nie dla każdego, bo niektórzy radzą sobie z tym naprawdę nieźle. Jeśli chodzi o aplikację 3D Bowling, to nie będziemy musieli martwić się o kontuzję czy przemęczenie. Nie będziemy musieli także wychodzić z domu i tracić pieniędzy.

Po uruchomieniu aplikacji widzimy tylko opcje wyboru lokacji (dokładnie siedem), w której będziemy grać oraz kolor kuli, a tych mamy kilka zależnie od miejsca, które wybierzemy. Jeśli chodzi o samą grę, to możemy grać sami lub z kimś na jednym urządzeniu. Kulę rzucamy i podkręcamy jednym ruchem palca po ekranie. Nie jest to Zyt trudne. Ale to chyba dobrze, bo niektórzy potrafią się niesamowicie zdenerwować podczas grania, gdy nie odnoszą zbytnich sukcesów.

Jeśli chodzi o oprawę audiowizualną, to nie jest źle, choć mogłoby być lepiej. Rozmyte tekstury są największą bolączką grafiki tej produkcji. Aktualnie nawet słabsze telefony spokojnie poradziłyby sobie z większymi rozdzielczościami.

Aplikacja za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button