2022 – kosmiczna inwazja

Jest rok 2022 – nasze zadanie polega na kierowaniu statkiem kosmicznym i niszczeniu wszystkich nadlatujących maszyn, jakie będą w naszym zasięgu. Macie ochotę na gierkę, w której można poczuć klimat Star Warsów? Jeżeli przepadacie za takim typem kosmicznych strzelanek, powinniście zaopatrzyć swojego iPhona w tę produkcję.

W początkowym etapie gry – w tutorialu – uczymy się sterowania i panowania nad maszyną. Po lewej stronie mamy joistick, który umożliwia poruszanie się statkiem na wszystkie strony. Po prawo znajduje się rakieta, dzięki której możemy niszczyć wyznaczone cele. Kiedy opanujemy już sferę sterowania, przyjdzie nam się zmierzyć z innym kosmicznym stworem, który atakuje nas swoimi wyrzutniami rakietowymi. Pozytywnie ukończony samouczek daje możliwość rozpoczęcia misji.

Akcja gry toczy się w 2022 roku we wszechświecie. Dookoła nas widać gwiazdy i planety, nadlatujące z góry pojazdy kosmiczne musimy za wszelką cenę niszczyć, pudełka, które opadają z przestworzy po zniszczeniu dają bonusy w postaci potrójnych laserowych strzałów, tarczy obronnej itp. Warto więc zbierać fanty, które kryją w sobie.  Maszyny mają różną wielkość – niektóre rozwalamy jednym strzałem, inne natomiast wymagają od nas większej ilości pocisków. Tak czy inaczej – jeden ognisty wystrzał w naszą stronę i po nas. Jeżeli chodzi o szatę graficzną – nie ma tu żadnych rewelacji i efektów specjalnych. Normalna gierka kosmiczna o prostym interfejsie.

Pobierz 2022 za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 6/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button