11 Bit Studios zapowiedziało swoją nową grę

Pracownicy polskiego 11 Bit Studios zapowiedzieli kilka dni temu sequel swojej najbardziej znanej produkcji – Anomaly Warzone Earth. Najnowsza gra rodem z Warszawy nazywać się będzie Anomaly Korea, a o tym, co będzie można w niej znaleźć dowiecie się z dalszej części tego wpisu.

Tak, jak wspomnieliśmy we wstępie, ostatnio zapowiedziana przez 11 Bit Studios gra będzie kontynuacją znanej i cenionej wśród graczy produkcji, którą można znaleźć w sieci pod nazwą Anomaly Warzone Earth. Sama rozgrywka w nowej grze warszawiaków nie będzie więc żadną nowością na rynku (będzie zatem swego rodzaju tower defensem), ale na pewno w niektórych zamieszczonych w niej elementach można spodziewać się czegoś „świeżego”.

Akcja Anomaly Korea, jak sama nazwa na to wskazuje, rozgrywać się będzie na Półwyspie Koreańskim. To właśnie tam będziemy musieli stanąć w obronie ludzkości i stawić czoło obcym, którzy nawiedzili naszą planetę i nie mają wcale pokojowych zamiarów.

Jeżeli uważacie, że sama gra – poza nazwą – nie będzie miała z Koreą nic wspólnego, to mylicie się. Patrząc na oficjalne screeny Anomaly Korea, można zauważyć na mapkach gry charakterystyczne, azjatyckie budowle. Na pewno w nowej produkcji 11 Bit Studios pojawią się też nowe bronie i różnego rodzaju bonusy. Niestety, w chwili obecnej nie znamy konkretów i pewnie nie poznamy ich dopóki gra nie pojawi się oficjalnie w sieci.

A skoro już o premierze wspomnieliśmy, to warto dodać, że programiści z warszawskiego studia nie podali jeszcze daty, w której ich nowy twór miałby zadebiutować.  Wiadomo jedynie, iż aplikację będą mogli pobrać zarówno użytkownicy iPhone’ów oraz iPadów, jak i różnego rodzaju sprzętu z Androidem.

Na koniec pytanie do Was – uważacie, że produkcja Anomaly Korea przynajmniej w porównywalnym stopniu będzie tak dobra, jak jej poprzedniczka? A może nie spodziewacie się po niej żadnych fajerwerków?

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button