1 Second Everyday – krótka historia życia…

Lubicie dokumentować to, co robiliście danego dnia w konkretnym miesiącu, roku? Jeżeli tak, aplikacja o nazwie 1 Second Everyday na sto procent powinna znaleźć się w Waszym urządzeniu mobilnym. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie poznacie za chwilę.

1 Second Everyday to proste narzędzie, dzięki któremu możemy nagrywać krótkie, jednosekundowe, urywki z naszego życia, a następnie stworzyć z nich swego rodzaju miks, przypominający nam ostatnio spędzone dni, miesiące czy nawet lata. Jest to świetne rozwiązanie nie tylko dla osób, które – na przykład – chcą przekonać się, jak wiele robią w konkretnym okresie, lecz także dla chociażby osób na diecie czy ćwiczących na siłowni lubiących dokumentować efekty swojej pracy.

Dodawanie filmików w aplikacji jest proste do bólu. Wszystko sprowadza się do dotknięcia jednego wirtualnego przycisku i zapisania nagrania. Program automatycznie przypisuje nagranie do konkretnego dnia i umieszcza w specjalnym kalendarzu. Każde nagranie możemy później odtworzyć oddzielnie albo stworzyć też miks obejmujący wybrany przez nas okres.

Jeżeli pomysł autora 1 Second Everyday wydaje Wam się interesujący, ale należycie do zapominalskich (podobnie jak ja ;)), na pewno zainteresuje Was funkcja przypomnieć. Opisywana aplikacja przypomina swojemu użytkownikowi o stworzeniu nagrania w wybranej porze dnia. Jest to spora zaleta programu, dzięki której postanowiłem pozostawić 1 Second Everyday w swoim smartfonie.

1 Second Everyday do pobrania za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button