DarmoweGry na iOSiOS

Zombie Clan: Vs Stupid Slender Man 2 – zombiaki na wyścigach

I po raz kolejny zombiaki zagościły na appsblogu. Wiemy, że część naszych Czytelników przepada za grami tego typu, dlatego w tym wpisie przedstawię recenzję Zombie Clan: Vs Stupid Slender Man 2. Nie będę na wstępie zdradzać zbyt wiele – produkcja jest ciekawa, postaci do odblokowania cała masa, sterowanie miło zaskakuje a szata graficzna nie przeszkadza w dobrej zabawie. Jedynym minusem aplikacji są … reklamy.

Zaczynamy grę od wybory postaci – oczywiście, jak możecie się już domyślić po tym co napisałam wyżej – odblokowany jest jedynie zombiak jeżdżący na deskorolce. Wybieramy więc tego umarlaka i ,,wbijamy” na trasę. Jeździmy po górach i dolinach – kiedy postać znajduje się na górce, należy dotknąć palcem ekranu, aby rozpędził się i wybił z pagórka. Jeżeli trafimy w dobry moment, zombiak będzie szybował przez długie metry, zbierając dla nas kupę punktów. Podczas przejażdżki należy zbierać zielone czachy, które następnie można wymienić w sklepie dla gracza na inne postaci. Chyba nie myśleliście, że walutą umarlaków są monety? 🙂

Czachy zwiększają również punkty, jakie otrzymujemy za przejście levelu – ciężko jest niestety zebrać wszystkie, które porozrzucane są po planszy, gdyż część z nich znajduje się na trawie, a reszta w powietrzu. Tak czy inaczej zabawa jest na prawdę przyjemna. Wspomniałam o minusie gry – jedynym większym, jaki zauważyłam, są reklamy. Ale te również da się przeżyć, gdyż nie przerywają nam jazdy, a pojawiają się podczas przejścia do kolejnego etapu. Polecam.

Pobierz Zombie Clan: Vs Stupid Slender Man 2 za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

Tagi

Podobne

Close