DarmoweGry na iOSiOS

Zgadnij Jaki To Film – fotozabawa dla fanów dobrego kina

Dawno nie spotkałam się z ciekawą aplikacją filmową, która umożliwia odgadywanie nazw znanych filmów tylko po kawałku obrazka głównego. Zgadnij Jaki To Film to polska produkcja, która daje szansę na sprawdzenie swojej wiedzy filmowej. Znajdziecie w niej wiele gatunków filmów, zaczynając od komedii, kończąc na horrorach. To jak, podejmujecie wyzwanie?

Sporym plusem i jednocześnie minusem aplikacji jest to, że odgadujemy tytułu filmów w języku polskim (każdy z Was wie, jak durne potrafią być czasem tłumaczenia z języka angielskiego). Na obrazku wyżej początkowo nie było żadnego odkrytego kwadracika. W każdym levelu mamy kilka dowolnych klocków, które możemy odsłonić. Niestety ich liczba jest ograniczona.

Jeżeli stwierdzicie, że do zgadnięcia potrzebujecie więcej, musicie zapłacić 60 żetonów za jedną odsłonę – szanowne żetony zbieracie za każdy dobrze odgadnięty film. Twórcy aplikacji na początek zafundowali swoim graczom kilkaset żetoników, aby ci mieli szansę na zapoznanie się z aplikacją.

Jeżeli stwierdzicie, że jesteście w stanie udzielić odpowiedzi, wystarczy że pod obrazkiem wstawicie nazwę filmu. Klikacie na daną literkę, a ta wskakuje na pierwsze miejsce wykratkowanych pól. Jeżeli macie wyjątkowe problemy z zagadką, możecie skorzystać z kolejnej podpowiedzi – tym razem słownej.

Widzicie żarówkę po prawej stronie ekranu? Dzięki niej (za kilkanaście żetonów), będziecie mogli kupić podpowiedź w postaci literki wstawionej w odpowiednie miejsce. Powinno być dużo prościej. Cieszę się, że polska aplikacja trafiła na łamy appsblog.pl.

Pobierz Zgadnij jaki to film za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

Tagi

Podobne

Close