AndroidGry na AndroidaPłatne

Zeeek Run – jogging w świecie muzyki

Jeśli sami osiągnęliście w życiu sukces albo jeszcze do niego dążycie, na pewno nie będziecie trzeba Was namawiać do tego, by pomóc innym. Taką okazję da Wam muzyczna i niezwykle sympatyczna produkcja Zeeek Run.

W grze Zeeek Run wcielamy się w postać muzyka z bujną fryzurką przypominającą tę, jaką miał na głowie Elvis. Naszym zadaniem jest skakanie po najróżniejszych lokacjach, unikanie wszelakich przeszkód i zbieranie najbardziej muzycznego symbolu z możliwych – nut. Przede wszystkim ucieszyć się więc powinni miłośnicy runnerów, którzy nie cenią sobie produkcji, w których trzeba wiele kombinować.

Twórcy opisywanej gry przygotowali dla nas aż 30 poziomów do przejścia. Wspomniane plansze usytuowane są w różnych miejscach – w Nowym Jorku, ognistej krainie zwanej piekłem, chińskim miasteczku oraz miejscu, w którym – w przeciwieństwie do naszego kraju – zima już uderzyła i ma się całkiem nieźle.

Sterowanie w grze do skomplikowanych nie należy. W końcu ogranicza się jedynie do oddawania skoków, a to nikomu z Was raczej nie powinno sprawić większych problemów.

To, co przede wszystkim zasługuje na uwagę w Zeeek Run, to audiowizualna oprawa gry. Grafika, w którą wyposażona została produkcja cieszy oko i jest naprawdę dobrej jakości. Jeśli chodzi o dźwięki – jak to w grze muzycznej – odgrywają one niezwykle ważną rolę i myślę, że przypadną do gustu nawet melomanom.

Zeeek Run do pobrania za 3,15 PLN w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close