Gry na AndroidaGry na Windows Phone

[ZAPOWIEDŹ] Gravity: Find Your Way In Space

Tym razem przed nami niewydana jeszcze produkcja nazwana Gravity: Find Your Way In Space. Jak widać – nie ma nawet jeszcze loga. Udało nam się dotrzeć do jej autorów oraz zdobyć garść informacji wraz z wczesną, developerską jeszcze wersją gry.

Aplikacja będzie dostępna na platformy Android, i co ciekawe, Windows Phone 8. Przynajmniej w najbliższym czasie nie zapowiada się na to, żeby miała pojawić się wersja na smartfony ze stajni Apple.

Na czym więc polega rozgrywka? Na pewno większość z was grała w Angry Birds: Space, w których to strzelaliśmy ptakami tak, by grawitacja odpowiednio na nas zadziałała i żebyśmy z łatwością mogli zabić zielone prosiaki. Tym razem przesiadamy się do rakiety, lecz nie będziemy nią sterować. W tym przypadku ustalamy pozycje planet, niczym Bóg podczas tworzenia świata. Rakieta zostaje wystrzelona, a my manipulując planetami, ustawiamy je w taki sposób, by na nasz pojazd kosmiczny zadziałała grawitacja, oczywiście kierując go w odpowiednie miejsce. Bardzo ciekawy pomysł i, przynajmniej na razie, dobrze zrealizowany.

522435_234666330046949_10251639_n

Do dyspozycji poza wbudowanymi już poziomami otrzymamy także edytor, który pozwoli na tworzenie własnych leveli. Będziemy mogli udostępniać je innym znajomym za pomocą Facebooka. Poziomy będą kompatybilne między poszczególnymi platformami.

Jeśli o oprawę audiowizualną, to ciężko jeszcze wydawać jakikolwiek osąd. Jedno jest pewne – gra tworzona jest na silniku Unity3D.

Zapraszamy do polubienia fanpage’u gry, gdzie będą na bieżąco ukazywać się nowe informacje!

A o to mały gameplay z tego, co nas czeka. Pamiętajcie jednak, że jest to bardzo wczesny etap produkcji 🙂

Review Overview

Pomysł

Zapowiedź

No cóż, zapowiada się dość ciekawie. Oryginalny pomysł. Czekamy!

Tagi

Podobne

Close