DarmoweGry na iOSiOS

Wormarium Arcade – władcy podziemia atakują!

Gra o przyjemnie brzmiącej nazwie Wormarium Arcade wprowadza gracza w świat robaczków. Po uruchomieniu apki naszym oczom ukazują się dyndające dżdżownice, wyglądające trochę jak niedorobione parówki. Od razu nabieramy chęci do zabawy. Nasz zapał zostaje jednak dość szybko zgaszony… dlaczego? O tym w dalszej części tego wpisu.

eqfeq

Apka posiada kilka epizodów, które łącznie opiewają na 60 leveli. Pierwsza paczka odblokowuje się po przejściu tutorialu. W tym momencie dowiadujemy się, że naszym celem jest wypełnienie wszystkich tuneli w ziemi i nie danie się złapać parszywej istocie poruszającej się w różnych, znanych tylko sobie kierunkach.

Póki posiadamy cenne złote monety, wszystko jest fajnie. Możemy grać do upadłego i cieszyć się fantastycznym klimatem produkcji. Kiedy jednak liczba pieniążków spadnie do zera, nie zrobimy kompletnie nic. Ugrzęźniemy w aplikacji na tak długo, aż zdecydujemy się zapłacić, bądź ją usunąć. Poprawcie mnie jeżeli się mylę – po kilku porażkach nie miałam już możliwości powrotu na żadną planszę, bo ,,kup pieniążki”.

qeffqeeqf

Autorzy zafundowali swoim graczom achievementsy i coś w rodzaju fanów do zbierania i kolekcjonowania. Co pewien czas możemy wpaść do określonej planszy i wykonać challenge, zdobywając złote jabłko. Nie jest to jednak proste.

qeffq

Podsumowując – jeżeli należycie do grona osób, które nigdy nie przegrywają, bądź lubią wydawać pieniądze na wirtualną zabawę – polecam. Jeśli jednak stawiacie na darmochę, chyba nie zaprzyjaźnicie się z Wormarium Arcade na długo…

Pobierz w AppStore.

Review Overview

Pomysł
Wykonanie
Możliwości bez mikropłatności

Super!

A mogło być tak pięęęęęknie (gdyby nie mikropłatności, które po czasie zabijają całą zabawę).

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close