DarmoweGry na iOSiOS

Windin – logiczna układanka dla myślących

W tym wpisie dowiecie się więcej na temat Windin, czyli nowej gry logicznej, która gości w AppStore na pierwszej stronie. Autorzy zadbali o to, by wszystko opisane zostało w języku polskim, więc nie powinniście mieć najmniejszych problemów z poznaniem zasad.

Do tej pory nie miałam okazji testować aplikacji, która choćby trochę przypominała Windin. To dobrze, bo nowości chętnie wskakują na listy hitów. W opisywanej grze głównym punktem jest wiatr, który podczas podmuchów, przesuwa krążki o jedną pozycję w dół, górę, prawo, bądź lewo – w zależności od kierunku, jaki wskazuje strzałka i wskaźnik.

Zadaniem gracza jest przewidywanie ruchów i ustawianie w każdym rozdaniu dwóch elementów na sporej planszy. Ustawienie obok siebie trzech identycznych obiektów powoduje usunięcie ich z gry, a tym samym zyskanie punktów i miejsca na nowe przedmioty.

Chcąc osiągnąć dobre wyniki, należy ruszyć głową. Nie tylko musimy zwracać uwagę na kierunek podmuchów, ale przede wszystkim na piętrowo ustawiane klocki, które w momencie powiewu, zmieniają swoje położenie.

Windin prezentuje się pod każdym względem doskonale. To aplikacja, która jest godna każdego smartfona 🙂

Pobierz w AppStore.

Review Overview

Pomysł
Wykonanie
Grywalność

Super

Pomysł, jakiego do tej pory jeszcze nie było. Zdecydowanie na plus!

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close