DarmoweGry na iOSiOS

Umoove Experience – wczuj się w grę – dosłownie!

Kolejna nowość zawitała na łamy AppsBlog.pl. Umoove Experience to gra, z jaką nie miałam do tej pory nigdy do czynienia. Wyobraźcie sobie, że sterujecie głównym bohaterem za pomocą poruszania własną głową – niemożliwe? A jednak.

Zapewne każdy z Was chciał posiadać umiejętność latania. W tej grze przynajmniej częściowo będziecie mogli doświadczyć tej przyjemności. Aplikacja korzysta z aparatu umieszczonego nad ekranem. Przed rozpoczęciem przygody, ustawiacie wszystkie parametry tak, aby ruchy waszej głowy odpowiadały w 100% ruchom postaci.

Kiedy znajdziecie się na pustyni otoczonej skałami, zauważycie z pewnością osadę w samym środku piasku. Aby przeżyć w tym miejscu, musicie zbierać życiodajny płyn, który jest porozrzucany po planszy. Kiedy nabierzecie wprawy w sterowaniu (a jest to bardzo trudne), będziecie mieć okazję na spenetrowanie różnych budynków w celu znalezienia kolejnych butelek z fioletową cieczą.

W grze widzimy wszystko z perspektywy pierwszej osoby – jedyne, co dostrzegamy, to swoje ręce, które badają grunt przed sobą i umożliwiają złapanie butelek.

Od strony graficznej aplikacja prezentuje się całkiem dobrze, chociaż moim zdaniem mogłoby być trochę lepiej. Jeżeli tworzy się już tak oryginalną produkcję, warto dołożyć wszelkich starań, aby była doskonała w każdym calu.

Jak wspomniałam, sterowanie w grze jest bardzo trudne. Jeżeli aplikacja wyczuje, że sobie nie radzimy, uruchamia ponownie ustawienia kamery i jeszcze raz ,,skanuje” naszą twarz i nakazuje jej wykonać ruch w prawo, lewo, w górę i  dół, w celu dostosowania do gry.

Pobierz grę za darmo w AppStore.

Review Overview

Pomysł
Grywalność
Wygląd
Sterowanie

Super!

Sterowanie bez dotyku? To jest już możliwe. Przeszukuj opuszczoną osadę za pomocą poruszania głową przed kamerką umieszczoną nad ekranem, a poczujesz się jakbyś naprawdę tam był.

Tagi

Podobne

Close