AndroidDarmoweGry na AndroidaGry na iOSiOSPłatne

Toca Hair Salon 2 – zabawa we fryzjera w promocji na iOS!

Toca Hair Salon 2 to druga część popularnej gry dla dzieci. Maluchy wcielając się w rolę fryzjerów, mają okazję dokonać cudów na głowach swoich klientów. Użytkownicy jabłuszkowych urządzeń mogą odetchnąć z ulgą, bo właśnie dla nich przygotowano czasową promocję, w której do zgarnięcia jest aplikacja za kompletne zero złotych. Androidowcy muszą liczyć się z wydatkiem rzędu 10 złotych.

o

Produkcja od Toca Boca oferuje bardzo dużo możliwości. Przede wszystkim możemy przebierać w klientach. Mamy ich do dyspozycji 6. Wśród nich znajdzie się troje mężczyzn i trzy kobiety.

Po wybraniu bohatera, przychodzi czas na zmiany. Zaczynamy od fryzury, więc bierzemy do ręki nożyczki, maszynki, lokówki, prostownice i inne, by szybko wyczarować na głowie cudo. Jeżeli coś pójdzie nie tak i omyłkowo pozbawimy klienta zapasu kłaczków, w sekundę możemy to naprawić, korzystając ze specjalnego żelu.

t

Kiedy to wszystko będzie już zrobione, przyjdzie pora na kąpiel. Ręczne układanie włosów, suszenie i czesanie – sama przyjemność. Kolejnym krokiem jest dobranie dodatków zarówno do włosów, jak i garderoby. Dysponujemy okularami, spinkami, kokardami, muszkami, kapeluszami i wieloma innymi.

Na koniec mamy okazję na zrobienie pamiątkowego zdjęcia, które ląduje w naszej galerii. Możliwości jest ta naprawdę nieskoczenie wiele. Z salonu możemy wypuścić ,,łysola”, brodacza, człowieka eleganckiego, bądź wyglądającego na lumpa – wszystko zależy od nas.

c

Uwielbiam studio Toca Boca za banalne i jednocześnie ciekawe pomysły. Teraz, kiedy grę można dopaść za darmo, nie ma się nad czym zastanawiać – im szybciej, tym lepiej 😉 Wasze pociechy z pewnością będą zachwycone. Kto wie… może i Wam apka spodoba się na tyle, by do niej zaglądać w wolnej chwili? 🙂

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Toca Hair Salon 2Toca Boca ABEducation18,99 złDownload

Review Overview

Pomysł
Wykonanie
Przydatność

Polecamy!

Świetnie wykonane dzieło dedykowane niedoszłym małoletnim fryzjerom.

Tagi

Podobne

1 thought on “Toca Hair Salon 2 – zabawa we fryzjera w promocji na iOS!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close