DarmoweGry na iOSiOSPłatne

Toca Band – najlepsza gra muzyczna dla dzieci ever!

Toca Band jest moim zdaniem najbardziej dopasowaną do potrzeb dzieci, aplikacją muzyczną w AppStore. Autorzy gry zalecają oddawanie produkcji do rąk malców w wieku powyżej dwóch lat. Moim zdaniem nic nie stoi na przeszkodzie, aby roczny berbeć mógł posłuchać zabawnych dźwięków i świetnego show na ekranie.

Toca Boca to moje ulubione studio jeżeli chodzi o aplikacje dla dzieci. Wszystko jest w nich przemyślane i skierowane do dzieci. W opisywanej grze, maluchy będą mogły stworzyć własny zespół muzyczny. Postaci jest bardzo dużo, dlatego kapel można wykombinować całe tuziny.

Po uruchomieniu gry, zastajemy pustą scenę, z której nie dochodzą żadne dźwięki. Na szczęście dolny pasek jest pełen kandydatów do zespołu. Klikając na poszczególne postaci, możemy usłyszeć, co mają sobą do zaprezentowania. I tak kilkoro z nich zajmuje się wokalem. Mnie bardzo spodobała się czarnoskóra dziewczynka, która dźwięcznie śpiewa ,,lalala”. Babcia z białą czupryną nie jest gorsza. Jej aria powali nawet największego ponuraka.

Z pewnością spotkacie się zwierzakami, które za pomocą własnym organów, wyczyniają przeróżne wygibasy. Dziwny, tic-tac’owaty stworek stuka zębami, wystukując rytm. Balon wesoło popuszcza powietrze. Podczas gdy kompletujecie pozostałą część zespołu, grajkowie, których wstawiliście już na scenę, oddają się przyjemności śpiewania i grania.

Na najwyższym stopniu sceny widnieje złote podium. Postać na nim postawiona staje się pierwszoplanową. Ekran się zoomuje i oglądamy indywidualny występ bohatera. Najbardziej polecam babcię – uśmiałam się po pachy 😉

Kombinacji jest tyle, że można siedzieć i siedzieć. Podejrzewam, że dzieci również podzielą moje zdanie, że Toca Band to fantastyczna zabawa. Grafika jest oczywiście nieskazitelna, jak to zwykle w przypadku studia Toca Boca. Na temat dźwięku rozpisałam się już dostatecznie dużo, abyście mogli wywnioskować, że jest na bardzo wysokim poziomie. Polecam!

icon
Toca BandToca Boca ABEducation18,99 złDownload

Review Overview

Grywalność
Pomysł
Wygląd

Dla dzieci

Rewelacyjna aplikacja muzyczna dla dzieci, która umożliwia stworzenie własnego zespołu i odsłuchiwanie dziesiątek różnych wykonań.

Tagi

Podobne

Close