Gry na iOSiOSPłatne

Titanic: Hidden Expedition – pomóż w przeszukiwaniu Titanica

Czy oglądając znany film z Leonardo DiCaprio, marzyliście kiedykolwiek o tym, by mieć okazję zostać pasażerem Titanica? Jeśli tak, gra mobilna  Titanic: Hidden Expedition powinna bez dwóch zdań znaleźć się w Waszych urządzeniach.

W produkcji o nazwie Titanic: Hidden Expedition przychodzi nam zwiedzać, a jednocześnie przeszukiwać, każdy kąt w jednym z najbardziej znanych na świecie statków pasażerskich. Naszym celem jest odnajdywanie konkretnych elementów, dzięki którym będziemy w stanie wyposażyć  nasze własne, wirtualne muzeum Titanica.

Autorzy opisywanej w tym wpisie produkcji przygotowali do wykonania zadania w 17 różnych lokacjach, umiejscowionych w dalekich od siebie pomieszczeniach RMS Titanic. Rozgrywka, jak w większości tego typu gier, ogranicza się jedynie do zbierania przedmiotów znajdujących się na liście wyświetlanej na ekranie.

Mimo że osobiście nie przepadam za apkami typu hidden object, muszę przyznać, iż Titanic: Hidden Expedition ukradło mi z życiorysu co najmniej kilkanaście minut. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na niepowtarzalną tematykę, która jest w stanie zainteresować nawet najbardziej wybrednych oraz naprawdę ogromną ilość przedmiotów, jakie przychodzi nam odkrywać na wirtualnym statku.

Pod względem graficznym, Titanic: Hidden Expedition niczym szczególnym się nie wyróżnia. Na pierwszy rzut oka wszystko jest na swoim miejscu i tego się trzymajmy. Jeśli chodzi o dźwięki, uważam, że stoją na dość wysokim poziomie i bardzo dobrze wpasowują się w tematykę gry.

Titanic: Hidden Expedition do pobrania za €0,89 w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 7/10

Tagi

Podobne

Close