DarmoweGry na iOSiOS

Time Trap – tajemnica dziennikarza

Ilu fanów aplikacji z kategorii ,,hidden objects”, tyle produkcji tego właśnie typu. W tym wpisie postaram się przybliżyć Wam grę o nazwie Time Trap, w której wcielamy się osoby rozwiązującej zagadkę zaginionego dziennikarza. Wkraczamy w post-apokaliptyczny świat i szukamy odpowiedzi na pytanie ,,co się stało?”. Przeszukujemy pobliskie budowle i miejsca, w których kręcił się mężczyzna. Zapewniam Wam, że podczas gry można poczuć ciarki na plecach.

Jeżeli znajdziemy już miejsce godne przeszukania, na dolnym pasku uzyskamy informacje czego mamy szukać (znajomość języka angielskiego mile widziana). Jeżeli do gry wezmą się osoby, które mają w planach klikać gdzie popadnie ,,bo w końcu trafię na odpowiedni przedmiot”, mogą sobie do razu odpuścić. Zbyt szybkie klikanie w nieprawidłowe elementy obrazu sprawia, że zostają nam odjęte punkty – dokładnie 2000 punktów. Za każdy znaleziony przedmiot uzyskujemy premię. Jeżeli mamy problemy z wyszukaniem obiektu w stercie niepotrzebnych rzeczy, możemy skorzystać z podpowiedzi, która lśni na niebiesko w prawym dolnym rogu. Niestety, jednorazowo wykorzystana ładuję się około minuty, aby mogła być użyta kolejny raz.

To jedna z lepszych apek z kategorii ,,hidden object”, z jakimi miałam do czynienia. Ciekawa atmosfera, trudne zadania, kary za błędne wyszukiwanie – właśnie tego oczekuję od dobrej produkcji. Klikanie po całej planszy i czekanie na to, ,,a nóż widelec się uda” nie jest zbyt rozwijające. Pobierzcie i wypróbujcie.

Pobierz Tme Trap za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

Tagi

Podobne

Close