AndroidDarmoweGry na AndroidaGry na iOSiOSPłatne

The Night Flier – polataj sobie nietoperzem

The Night Flier to produkcja, której z pewnością nie można zaliczyć do grona tych, wyróżniających się piękną grafiką. Nie jest to także gra, w którą można grać dłużej niż godzinę. Dlaczego więc zarówno w AppStore, jak i Android Markecie jest ona w miarę popularna? Postanowiliśmy się tego dowiedzieć, a wyniki naszych testów przedstawić na łamach naszego blogu.

Jak już wspomnieliśmy we wstępie, The Night Flier z pewnością nie spodoba się wielbicielom realistycznej, trójwymiarowej grafiki. Opisywana przez nas gra jest bowiem w miarę prosta i na pewno nie wyróżnia się na tle konkurencji starannie przygotowaną grafiką.

Same zasady zabawy także nie należą do skomplikowanych. W The Night Flier wcielamy się w rolę dość sympatycznie wyglądającego nietoperza, który wybrał się na nocną podniebną wyprawę. Naszym zadaniem jest doprowadzenie naszego bohatera tak daleko, jak tylko będziemy w stanie. Oczywiście po drodze czekają na nas różnego rodzaju przeszkody.

W trakcie lotu możemy, na przykład, napotkać bomby zwisające na balonach oraz inne ciekawie wyglądające „przeszkadzajki”, które możecie zobaczyć na filmiku, zamieszczonym na końcu tego wpisu.

Do przejścia jest w sumie dziesięć poziomów. Każdy z nich różni się od poprzedniego, a więc gra w The Night Flier z pewnością nie należy do nużących, przynajmniej do momentu wygrania każdego levelu.

Na pochwałę w produkcji PageNet na pewno zasługują również dobrze zastosowane efekty dźwiękowe. Podczas gry spodobało nam się też to, że sterowanie odbywa się jedynie jednym palcem, co jest szczególnie wygodne w autobusie czy na zajęciach na uczelni.

The Night Flier można pobrać z AppStore i Android Marketu. Jeżeli więc szukacie czegoś na zabicie czasu, jest to propozycja dla Was.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close