AndroidGry na AndroidaPłatne

The Cave – podróż wgłąb jaskini

Chętni na wspaniałą przygodę? The Cave to gra, która jest wykonana perfekcyjnie – każdy jej detal jest dopracowany do perfekcji. Wybieracie 3 spośród 7 podróżników i wchodzicie do zamkniętej jaskini pełnej niespodzianek. Uwaga – dobrze dobierzcie zespół – umiejętności każdego bohatera mogą się przydać w poszczególnych sytuacjach.

Zanim zdecydujecie się na wybór 3 bohaterów, dokładnie przeanalizujcie ich umiejętności. Dobierzcie taki team, który będzie się uzupełniał. Jaskinia jest pełna niebezpieczeństw. Życie jednego bohatera zależy od reszty. I odwrotnie.

Poruszacie się wybranym podróżnikiem, reszta kroczy za Wami. W każdej chwili możecie stwierdzić, że przydałaby Wam się pomoc innego człowieczka (wybranego z 3). Możecie bez przeszkód zmienić postaci i kierować nimi na zmianę. Musicie wiedzieć o tym, że na każdym kroku czeka na Was niebezpieczeństwo. Należy powoli przemierzać głębiny jaskini, aby nie natknąć się na chociażby wystające kolce, czy uderzenie ognia.

Kiedy wejdziecie do środka, będziecie mieć przed sobą wiele wyzwań – rozwiązywanie zagadek musicie mieć opanowane w małym paluszku, aby nie tracić czasu na zbędne gdybania. W tej grze trzeba kombinować. Jeżeli jakaś część jaskini jest nieosiągalna za pomocą skoku, poszukajcie w okolicy czegoś, co może pomóc w dostaniu się na górę. Może przyda się skrzynia?

Gra pochłonęła mnie do reszty. Sterowanie trzema postaciami – rewelacja. Możliwość penetrowania jaskini daje sporą nutkę adrenaliny ze względu na czyhające niebezpieczeństwa. Jestem pewna, że będziecie zachwyceni. Nie mogę zdradzać za wiele na temat gry, bo nie będziecie mieć szansy na doświadczanie wszystkiego na własnej skórze.

Pobierz The Cave w Google Play za 15,13 zł.

Review Overview

Grywalność
Wygląd
Sterowanie

Polecamy

Świetne połączenie gry logicznej z przygodówką, gdzie liczy się przede wszystkim umiejętność sprawnego myślenia w trudnych sytuacjach. Zaletą gry jest bez wątpienia także oprawa graficzna.

Tagi

Podobne

Close