DarmoweGry na iOSiOS

Ten Large – kapryśna gra logiczna w stylu Sapera

Kojarzycie grę Saper, która była dostępna w podstawowych wersjach komputerów lata temu? Ta plansza z całą masą kwadracików była wypełniona bombami. W Ten Large przyjdzie nam walczyć nie o puste pola wolne od wybuchów, lecz o prawdziwą kasę! Ta gra logiczna daje w kość – uwierzcie mi.

eeg

Jak widzicie, głównymi bohaterami w grze są dolary. Mimo tego, że produkcja posiada tutorial, podczas pierwszych 10 minut grałam ,,na oko”, myśląc że bez problemu odgadnę zasady. Niestety, okazało się, że bez pomocy wskazówek się nie obędzie i nie uda mi się rozbroić sejfu…

Zaczynamy zabawę w dowolnym miejscu. Zasady są skonstruowane tak, że kolejne nasze ruchy muszą być precyzyjnie wykonane. Jeżeli się pomylimy i nie zachowamy określonej odległości bloczkowej, nie będziemy mogli zgarnąć kolejnych pieniędzy. Usłyszymy charakterystyczny dźwięk i podświetlenie klocka na czerwono.

dvad

Błąd nie ponosi za sobą negatywnych konsekwencji. Możemy pacać w zasadzie na oślep, a i tak nic się nie stanie. Ewentualne kopniaki może nam dawać diamencik widoczny nad napisem ,,Ten Large”. Potrafi on wypowiadać się bardzo często w dość… specyficzny sposób – nawet niezbyt kulturalny, ale przez to zabawny i poprawiający humor.

W aplikacji możemy sprawdzać swoje osiągnięcia i na bieżąco poprawiać wyniki. Dzielenie się swoimi punktami ze znajomymi również jest proste – do tego służy zgrabna ikonka. Polecam tym, którzy lubią skomplikowane logiczne doświadczenia 🙂

icon
Ten LargeThe Frosty Pop Corps IncGamesBezpłatneDownload

Review Overview

Wykonanie
Pomysł
Grywalność kibelkowa

Rewelacja

Skomplikowana łamigłówka przypominająca nam o takich grach jak Saper, czy Sudoku. Świetna robota 😉

Tagi

Podobne

Close