AndroidDarmoweGry na Androida

Temple Bunny Run – królicza podróbka mobilnego hitu

Lubicie grać w runnera o nazwie Temple Run, lecz pomału zaczyna Wam nudzić się klimat wspomnianej produkcji? W takim razie gra o nazwie Temple Bunny Run bez dwóch zdań powinna znaleźć się w Waszym urządzeniu.

run

 Temple Bunny Run  wcielamy się w postać królika, który ucieka przed innym, lecz dużo groźniejszym, przedstawicielem swojego gatunku. Naszym zadaniem jest robić wszystko, co możliwe, by wspomniany gość z długimi uszami wyszedł cało z pościgu. Oczywiście, jak to zwykle bywa w tego typu produkcjach – w trakcie biegu przychodzi nam zbierać złote monety i omijać wszelkiego rodzaju przeszkody, które pojawiają się w postaci kłód, biegnących w naszym kierunku zwierząt i tym podobnych.

Grając w  Temple Bunny Run, staramy się bić własne rekordy punktowe. Nie mamy tutaj kilkunastu poziomów do przejścia. W skrócie, wszystko jest tak samo, jak w Temple Run – biegniemy przed siebie, zbieramy monety i unikamy każdego niebezpieczeństwa, które na nas czyha. Autorzy gry przygotowali dla nas także kilka skórek dla głównego bohatera.

run1

Sterowanie odbywa się w  Temple Bunny Run jak w każdym runnerze. Za pomocą odpowiednich gestów skręcamy w prawo bądź w lewo, a także skaczemy i wykonujemy wślizgi.

Oprawa audiowizualna opisywanej gry to żywa podróbka Temple Run. Jak widać na samych screenach, wszystko jest identyczne, jak we wspomnianym mobilnym hicie. Różnica leży tylko w głównym bohaterze.

 Temple Bunny Run  do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 6/10

Tagi

Podobne

Close