DarmoweGry na iOSiOS

I Tap Pirate – rozpraw się z piratami w każdy możliwy sposób

Wasz statek został opanowany przez piratów. Waszym zadaniem jest wytępić ich co do jednego za pomocą broni, bądź też przecinania ich na kilka części. I Tap Pirate wciąga od początku – to mogę Wam zagwarantować. Grafika może mogłaby być lepsza, jednak nie przeszkadza w świetnej zabawie na statku.

Zadaniem gracza jest pokonanie złych piratów, którzy opanowali statek. Ci niebezpieczni wrogowie są uzbrojeni, dlatego musimy dbać nie tylko o to, aby powybijać wszystkich do zera, ale także abyśmy my uszli z życiem.

W grze spotkacie się z różnymi rodzajami przeciwników. Niektórzy będą świecić się na żółto, inni na pomarańczowo, a czasem zobaczycie przebłyski naturalnych kolorów. Jak wspomniałam wyżej – grafika nie powala, ale również nie przeszkadza. Efekty dźwiękowe są na dobrym poziomie.

Wasza misja ogranicza się jedynie do zabijania. Nie interesuje Was poruszanie się po statku – po zabiciu piratów z danego rejonu, bohater sam przemieszcza się w kolejne miejsce walki. Wy trzymacie palec na ekranie, strzelacie kiedy trzeba, przeładowujecie magazynek co kilka strzałów, bądź bawicie się w ninja i przesunięciem palcem po ekranie, ćwiartujecie osobnika.

Podsumowując: warto grę pobrać i przetestować. Mnie przypadła do gustu ze względu na szybkie tempo akcji, wielu wrogów i różne rodzaje broni, jakie możemy wykorzystać podczas zabawy. Sprawdźcie sami, czy Wam też przypadnie do gustu 😉

Pobierz I Tap Pirate za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 6,5/10.

Tagi

Podobne

Close