DarmoweGry na iOSiOS

Tap Fish 2 – wirtualne akwarium

Chyba każdy kiedyś marzył o tym, aby posiadać w domu akwarium. Jeżeli nie możecie pozwolić sobie na hodowanie w domu rybek, pobierzcie aplikację o nazwie Tap Fish 2 i zadbajcie o te stworzonka, jak o żywe istoty. Dbajcie o nie, karmcie i kochajcie.

Zależnie od tego, jakie kupicie ryby, Wasze akwarium będzie podobne do tego wyżej, bądź zupełnie inne – pełne jednokolorowych rybek, bądź tylko takich, które są drapieżne. Musicie potraktować tą grę odpowiedzialnie. Zdarzy się z pewnością, że akwarium będzie brudne i wtedy trzeba będzie je umyć.

Kiedy będziecie już właścicielami ryb, trzeba będzie je karmić odpowiednim pokarmem, okazywać miłość za pomocą rozsypywania serduszek i zajmować się nimi w każdej chwili.

W grze zbieracie punkty doświadczenia, oraz pieniądze. Punkty doświadczenia są o tyle ważne, że bez określonej ich ilości nie będziecie w stanie zakupić wybranej ryby. Pieniądze natomiast są ważne wtedy, gdy będziecie musieli nakarmić rybki, bądź kupić nową.

W gierce możecie wybierać również ozdoby, jakie chcecie widzieć w akwarium. Wasze rybki z pewnością będą się czuły lepiej, kiedy otoczenie będzie piękne i czyste.

Takie mobilne akwarium to świetny sposób na nauczenie dziecka odpowiedzialności za zwierzątko, zanim otrzyma prawdziwe żyjątko. Grafika może nie jest rewelacyjna, ale zupełnie wystarczy do tego typu aktywności ;)

Pobierz Tap Fish 2 za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

Tagi

Podobne

Back to top button
Close