iOS

Tap & Blast – traf stworkiem w tarczę

Gra o nazwie Tap & Blast z pewnością nadaje się do zaszufladkowania w kategorii szybkich gier akcji. Zadanie gracza polega bowiem na wystrzeliwaniu zabawnego stworka i prowadzeniu go przez specjalne kierunkowe rury, aby w końcu, po zwiedzeniu wszystkich obręczy, mógł trafił w sam środek mety.

W grze mamy do przejścia ponad 60 leveli, z czego już pierwszych dziesięć jest trudnych. Widzicie zabawnego stworka na powyższym obrazku? Między innymi on będzie główną atrakcją wieczoru. Beczki z białymi strzałkami są jednymi z najważniejszych elementów, jakie interesują nas na planszy – musimy kierować swojego podopiecznego w ich środek, aby uniknąć dramatycznej śmierci.

Niektóre z beczek stoją w powietrzu nieruchomo, inne natomiast wyginają się w różne strony. Naszym celem jest wpasowanie się w moment, w którym obiekt jest na naszej wysokości. Wyrzucamy głównego bohatera z beczki poprzez dotknięcie ekranu. Kiedy wpadnie w dany przedmiot, będziemy mieć okazję na wystrzelenie go coraz dalej.

Niektóre beczułki są skonstruowane w taki sposób, że nie ,,czekają” na naszą reakcję, tylko automatycznie przekazują gościa do kolejnego otworu – w ten sposób może się okazać, że Red będzie przez kilka minut pędził między obręczami, zdobywając przy okazji dla nas punkty.

Tak naprawdę najważniejszy jest dla nas sam koniec. Aby przejść do kolejnego levelu, musimy trafić w tarczę. Ma ona kilka punktów, od których zależy wynik punktowy pod koniec etapu. Jeżeli trafimy w sam środek – rewelacja. Wpadnięcie w brzegi nie spowoduje zawalenia poziomu, lecz przejście go z mniejszą ilością punktów.

Pobierz Tap & Blast za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close