AndroidDarmoweGry na Androida

Talking Angela – zaopiekuj się kotką

Pamiętacie wielką aferę, jaką wywołała poprzednia wersja Talking Angela? Typ siedzący w oczach, wyłudzanie danych i straszenie – to tylko kilka domysłów, które okazały się być faktami. Na szczęście aktualna wersja aplikacji nie ma nic wspólnego z poprzednią i można spokojnie z niej korzystać (bez obaw, że jakiś zboczeniec będzie na nas patrzył). Apkę przedstawiam jedynie użytkownikom Androida, gdyż na iOS ciągle widnieje Angela w starej postaci.

5

Kojarzycie Pou? No jak nie? Przecież to właśnie ten wpis ma najwięcej odsłon w historii AppsBloga 🙂 Nowa Talking Angela to nic innego, jak zwykłe opiekowanie się maluchem – tym razem różową kicią. Gracz ma okazję na pieszczenie jej po brzuszku, kąpanie, dokładne czyszczenie i mycie zębów, przebieranie, zabawę i kładzenie spać.

Za prawidłową opiekę otrzymujemy zdrapki, które zdobią nasz wirtualny album. Za pieniążki uzyskane w trakcie gry (jak i podczas mini-gier z Angelą), możemy kupować różne fajne rzeczy.

4

Angeli można zmieniać ubrania, czesać ją i z nią rozmawiać – podsumowując – drugie Pou 🙂 Ale w zasadzie to dobrze – już mam trochę dość brązowego ziemniaka robiącego wszędzie kupę 😉

Jeśli chodzi o grywalność, to ciężko ją ocenić w przypadku takiej aplikacji. Jedni będą ślęczeć nad ekranem pół dnia, inni nakarmią, umyją, położą spać i koniec. Mnie się podoba, chociaż osobiście nie mam zamiaru bliżej się z kotką zaprzyjaźniać.

6

Pewne jest to,  że apka prezentuje się bardzo ładnie i z pewnością przypadnie do gustu damskiej części Czytelniczek AppsBloga 😉 Mogę jedynie polecić pobranie i przetestowanie – do wniosków dojdziecie już sami 😉

Pobierz w Google Play.

Review Overview

Pomysł
Wykonanie
Możliwości

Super!

Bezpieczna (póki co) aplikacja przeznaczona do opieki nad wirtualną kotką. Ładna i przyjemna w odbiorze.

Tagi

Podobne

  • I must say it was hard to find your page in google.
    You write interesting posts but you should rank your blog higher in search engines.
    If you don’t know 2017 seo techniues search on youtube: how to
    rank a website Marcel’s way

Close