AndroidDarmoweGry na Androida

Super Tinboy – przejdź do kolorowego świata

supertinboySuper Tinboy to platformowa propozycja od Defcon Studio, który w swoim zanadrzu nie ma żadnej znanej produkcji i tworzy tylko darmowe gry. Pamiętacie Cordy, o którym już tutaj pisaliśmy? Rozgrywka odbywa się na podobnej zasadzie, choć nie jest tak szybka i dynamiczna. Nie przeszkadza to jednak zbytnio.

Gra polega na poruszaniu się w czarnobiałym świecie i zbieraniu czerwonych kul, za które otrzymujemy oczywiście punkty. Celem sama w sobie jest meta, do której musimy dotrzeć skacząc po kolejnych platformach, z których niektóre to poruszają się w różne strony, rozpadają po chwili lub są rozstawione dość daleko i ciężko na nie wskoczyć. Oczywiście czyhać będą na nas także przeróżnego rodzaju potwory. Jedne z nich biegają spokojnie po ziemi, niektóre biegają, a jeszcze inne latają starając się nas dorwać. Po dotarciu do mety świat staje się wreszcie całkowicie kolorowy.

Rozgrywka przebiega w dość wolnym tempie. Refleks raczej nie będzie tu wymagany. Na pewno przyda się większy wyświetlacz. Na mniejszym nie radziłem sobie z trafianiem w przyciski przy krawędzi ekranu.

Świat gry jest przedstawiony w 2,5D, a więc poruszamy się w dwóch wymiarach, choć sama grafika jest trójwymiarowa, choć nie dotyczy do wszystkich elementów. Wygląda to dość przyjemnie, choć można było postarać się bardziej, bo wygląda to troszkę przygnębiająco. I nie chodzi tu tylko o same kolory.

Za darmo w Google Play.

Tagi

Podobne

Close