Gry na iOSiOSPłatne

Stubies – hicior w plastelinowej wersji

Wyobraźcie sobie, że Wasz ekran zapełnia się kolorowymi stworkami, które wyglądają tak, jakby były zrobione z plasteliny. Gra o nazwie Stubies to nowość, która niedawno zagościła w AppStore i już zyskała dziesiątki tysięcy fanów na całym świecie.

Co takiego stworzyło studio Creatiu Lab, że gra zrzesza tylu fanów? Fantastyczną i kolorową produkcję, która nie jest podobna do żadnej, która do tej pory gości w AppStore. Za Stubies trzeba zapłacić prawie dolara, lecz przyjemność z tej gry jest wyceniona przeze mnie na dużo, dużo wyżej!

Jak widzicie na obrazku, głównymi bohaterami opisywanej aplikacji są zabawne postaci, przypominające trochę modele z plasteliny. Niektóre nie mają żadnych dodatkowych mocy, inne natomiast powodują wybuchy. Pomarańczowy kolega z lewej strony, ma na głowie zapalony lont. Jeżeli połączy się z przyjacielem z takim samym zapalnikiem, spowodują wspólnie wybuch, który rozwali wszystkie przeszkody na planszy.

Poza takimi ,,specjalnymi” postaciami w grze, sterujemy normalnymi, gładkimi figurkami. Naszym zadaniem jest połączenie dwóch identycznych pod względem kolorystycznym bohaterów. Jeżeli tego dokonamy, otrzymujemy odpowiedni bonus punktowy.

Jeżeli zdarzy się, że między dwoma takimi samymi ludzikami stanie inny kolorystycznie bohater, wystarczy pacnąć go dwa razy w głowę, aby się na kilka sekund schował. Wtedy możemy bez przeszkód połączyć figurki, zdobywając przy tym punkty.

Do przejścia mamy 60 leveli, podzielonych na kolorowe światy. Im dalej, tym trudniej – zaczynają się trasy z przepaściami wodnymi i innymi przeszkodami, które mogą spowodować katastrofę w plastelinowym świecie. Polecam!!!!

Item not available.

Review Overview

Pomysł
Grywalność
Wygląd

Polecamy!

Fantastyczna produkcja, w której zadaniem gracza jest parowanie figur w takich samych kolorach. Świetny sposób na spędzenie nudnych wieczorów.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close