Gry na iOSiOSPłatne

Star Wars Pinball 2 – gwiezdne flippery lepsze od poprzednich

ZEN Studios wydało jakiś czas temu drugą cześć znanych i lubianych przez wielu graczy flipperów, których akcja toczy się na stołach związanych z sagą Gwiezdnych Wojen. Jeżeli byliście zachwyceni „jedynką”, nie będziecie na pewno mieli jakichkolwiek zastrzeżeń do Star Wars Pinball 2. Ba, powiem więcej – myślę, że będą Wam się jeszcze bardziej podobały!

W grze Star Wars Pinball 2 nie sterujemy postaciami z Gwiezdnych Wojen, a jedynie możemy się im przyglądać na stołach do gry. Nie zmienia to jednak w ogóle faktu, iż opisywana produkcja to znakomita propozycja dla każdego, kto lubi sagę George’a Lucasa. W końcu kto nie marzył w dzieciństwie o tym, by zagrać we flippery z laserową wyrzutnią i efektami dźwiękowymi rodem z Gwiazdy Śmierci.

Tak jak wspomniałem na początku,w Star Wars Pinball 2 dostajemy szansę na zdobywanie punktów w niezwykle popularnej niegdyś grze polegającej na odbijaniu kulki i śledzenie tym samym losów bohaterów Gwiezdnych Wojen. Przygotowane przez autorów produkcji stoły są ściśle związane z fabułą filmów, co jest – według mnie – sporym plusem.

Oprawa audiowizualna gry z tego wpisu jest bez wątpienia jej największym plusem. Trzeba pochwalić ZEN Studios, ponieważ odwaliło naprawdę kawał dobrej roboty. Mimo że pierwsza część gwiezdnych flipperów pochłonęła mnie do reszty, wydaje mi się, że to z „dwójką” spędzę więcej czasu.

Obecnie Star Wars Pinball 2 kosztuje w AppStore niecałe dwa dolary. Fanów Star Wars nie muszę chyba w żaden sposób namawiać do pobierania, prawda? 😉

Star Wars Pinball 2 do pobrania za $1,99 w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 9/10

Tagi

Podobne

Close