AndroidAplikacje na AndroidaAplikacje na iOSDarmoweiOS

Śpiewanki – Polskie Kolędy – śpiewać każdy może!

Lubicie śpiewać? Co powiecie na polską aplikację, dzięki której będziecie w stanie nagrać swój własny utwór? Śpiewanki – Polskie Kolędy to tytuł, który powinien znaleźć się na każdym mobilnym urządzeniu. Aplikacja dedykowana jest przede wszystkim dzieciom i do jej korzystania fajnie by było wykupić pełną wersję. Dlaczego? O tym w dalszej części tego wpisu.

Darmowa wersja apki zawiera jedynie jedną kolędę, która jest w pełni dostępna. Możemy najpierw wysłuchać śpiewanej przez dzieci pieśni, a następnie zaśpiewać ją samodzielnie, włączając przy okazji dyktafon. Gotowym nagraniem możemy podzielić się z rodzicami, bądź znajomymi. ,,Wśród Nocnej Ciszy” to utwór, który jako jedyny jest dostępny za free.

,,Gdy się Chrystus Rodzi” to wersja demo, w której możemy tylko i wyłącznie włączyć tryb odtwarzania. Dyktafon i akompaniament zarezerwowany jest dla graczy pro. Za jedną melodię należy zapłacić $0,99 – czy to mało? Nie sądzę. Cały pakiet to wydatek rzędu około 30 złotych, co jest makabrycznie wysoką kwotą.

Testy wypadły pomyślnie i z chęcią zaoferowałabym swoim podopiecznym tego typu produkcję. Niestety, w związku z tym, że tylko jedna opcja jest darmowa, muszę trochę ponarzekać. Pozostaje nam mieć tylko nadzieję, że polskie studio Bajkoteka wkrótce stworzy jakąś promocję i zaoferuje pełen pakiet za co najmniej połowę niższą kwotę. Do tego czasu polecam skupić się na darmowej wersji 😉

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Śpiewanki - Polskie KolędyGrabbit Entertainment LimitedEducationBezpłatneDownload

Review Overview

Wykonanie
Możliwości bez mikropłatności
Pomysł

Dla dzieci

Fajna, chociaż okrojona bardzo wersja polskich kolęd. Ceny za poszczególne utwory trochę przerażają, lecz całość prezentuje się sympatycznie.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close