DarmoweGry na iOSiOSPłatne

SpiderWay – pajęczynowa łamigłówka (promocja iOS)

SpiderWay normalnie w AppStore kosztuje $0,99. Z okazji mi niewiadomej, obecnie produkcję można pobrać zupełnie za darmo z pełnym pakietem leveli i bez żadnych ograniczeń. Jesteście chętni na zręcznościowo-logiczną gierkę? Pobierajcie 🙂

screen480x480

W apce przychodzi nam zmierzyć się z pająkami, pajęczynami, kolorami i wieloma innymi rzeczami jednocześnie. Na początku działamy zgodnie z tutorialem, z którego dowiadujemy się, że przychodzi nam obsługiwać trzy pojedyncze linie pajęczyn, zakończone kolorami: żółtym, czerwonym, bądź niebieskim.

Chwilę później dowiadujemy się skąd akurat taka wersja kolorystyczna. Otóż pająki pędzące po linach są w trzech barwach – muszą dostać się do odpowiedniego teleportu. Jak zapewne się domyślacie, prawie nigdy nie są na swoich miejscach. Naszym celem jest dorysowanie części pajęczyn w taki sposób, by umożliwić przejście.

Jednocześnie robimy wiele rzeczy. Ustawiamy jakiś ,,most”, zmazujemy kolejny przy pomocy miotły, mrozimy pająki, przyspieszamy, i wiele więcej. Musimy się porządnie skupić. Mamy co prawda pewien margines błędów, ale za nim idzie również punktacja, która przekłada się na ocenę poziomu od 1 do 3 gwiazdek.

By przejść do następnego levelu, należy ukończyć poprzedni. Dostanie się do bardziej zaawansowany plansz nie jest łatwe, ale wprawieni gracze z pewnością dadzą sobie radę. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji spotkać się bliżej z SpiderWay, pobierajcie póki cena nie wróci do normy 🙂

icon
SpiderWayMehdi KarimiGamesBezpłatneDownload

Review Overview

Pomysł
Wykonanie
Grywalność

Fajne!

Ciekawa i wciągająca gra logiczno-zręcznościowa z pająkami w rolach głównych. Przeceniona z dolara na kompletne zero 🙂

Tagi

Podobne

Close