DarmoweiOSPłatne

SpeedAlarm Polska – CB radio w telefonie

Wszyscy fani czterech kółek zapewne poszukują aplikacji, która poinformuje ich, gdzie na drodze można spotkać nieprzyjazne miejsca. SpeedAlarm Polska to program, który będzie Was ostrzegał i ważnych wydarzeniach na drodze (wliczając w to Policję z ,,suszarkami”. Co powiecie na wypróbowanie apki przez miesiąc za darmo?

Wielkim plusem aplikacji jest przede wszystkim to, że jest przystosowana do korzystania z niej podczas jazdy. Wielkie przyciski na ekranie, powiadomienia głosowe i szybka możliwość zgłoszenia niepokojącego zdarzenia online. SpeedAlarm Polska to aplikacja, która została stworzona dla kierowców i jest przez nich aktualizowana. Im więcej użytkowników będzie korzystało z narzędzia, tym dokładniejsze będą dane drogowe.

O czym będziemy informowani podczas jazdy? Przede wszystkim o kontrolach drogowych – zarówno tych prowadzonych przez Policję, jak i o fotoradarach. Kierowcy mogą zgłaszać wypadki i propozycję unikania danych miejsc, ze względu na niedziałającą sygnalizację, bądź duże utrudnienia na trasie.

Każdy, kto zainstaluje aplikację, będzie musiał wysłać smsa aktywacyjnego (kosztuje on tyle, co normalny sms). Dzięki temu uzyskacie dostęp do aplikacji przez 30 dni za darmo. Po tym czasie będziecie mogli zdecydować, czy będziecie z niej korzystać dalej, czy odpuścicie sobie.

Dużym plusem w opisywanej produkcji jest to, że abonament (o ile taki już wykupimy), nie przechodzi automatycznie na kolejny miesiąc, dzięki czemu nie wpędzicie się w długi, jeżeli zapomnicie o tym, że ową apkę posiadacie. Miesięczny koszt abonamentu to €3,59. Roczny natomiast €27,99.

Pobierz aplikację za darmo w AppStore.

Review Overview

Użyteczność
Wygląd
Pomysł

Super

Odpowiednik Yanosika, dzięki któremu możemy dowiedzieć się, gdzie możemy spodziewać się fotoradarów czy drogówki. Największy minus apki? Konieczność opłacania abonamentu.

Tagi

Podobne

Close