Gry na iOSiOSPłatne

Space Qube – pikselowa wojna w kosmosie

Wszyscy pani pikselowych produkcji powinni znać Space Qube – grę, w której zasiadamy za sterami statku kosmicznego i bierzemy udział w walce na śmierć i życie. Stwórzcie trójwymiarowy statek sami, bądź skorzystajcie z dostępnych ,,od ręki” maszyn. Rozprawiajcie się z wrogami, a Wasze możliwości tworzenia statków zwiększą się. Odblokowujcie kolejne pojazdy i ulepszajcie je w każdy możliwy sposób. Do dzieła!

W grze macie do przejścia kilkadziesiąt plansz. Nie są one wcale proste. Dysponujecie podstawową bronią, a wasi wrogowie napierają z wielką siłą. Przemieszczają się w grupach, co dodatkowo utrudnia zadanie, jakim jest oczyszczenie kosmosu.

Space Qube to świetna propozycja dla wszystkich osób kreatywnych. W grze znajdziecie program, w którym możecie sami tworzyć trójwymiarowe statki. Oczywiście głównymi elementami maszyn są piksele. Łączcie dowolnie kolory i wielkości klocków, aby stworzyć dzieło doskonałe, a następnie poruszać się nim w kosmosie.

Do wyboru jest kilka statków powietrznych. Część jest zablokowana i czeka na postępy w grze, aby zaszczycić nas swoją obecnością. Kilka podstawowych maszyn jest dostępnych za darmo – podobnie jest w przypadku naszego własnego pikselowego tworu.

Jeżeli chodzi o sterowanie, wszelkie ewolucje możecie wykonywać za pomocą poruszania urządzeniem. Jedynie uniki wymagają przeciągnięcia palcem po ekranie. Z kim walczycie? Z dziwnymi statkami, które poruszają się w grupie, broniąc swojego przywódcy. Na koniec levelu stajecie oko w oko ze stworem, który był ochraniany przez hordy dziwnych maszyn.

icon
Space Qube®Qubit Entertainment Ltd.Games13,99 złDownload

Review Overview

Grywalność
Wygląd
Sterowanie

Polecamy!

Kosmiczna i kolorowa gra pikselowa! Jeżeli jesteście fanami takich retro produkcji, musicie ją mieć!

Tagi

Podobne

Close