DarmoweGry na iOSiOS

Sound Ride – muzyczna platformówka w starym stylu

Jeżeli jesteście fanami produkcji w starym stylu, powinniście zainteresować się Sound Ride. Ta pozornie banalna gra umożliwia cofnięcie się do czasów, w których królował Mario. Gra podzielona jest na kilka stref. W każdej z nich znajdziecie kilkanaście leveli do przejścia. Nie sugerujcie się prostą grafiką – zadanie jest trudniejsze, niż przypuszczacie. Wcielacie się w postać małego stworzenia, które pędzi przed siebie. Musicie chronić go przed pułapkami, jakie twórcy aplikacji na niego zastawili.

Na obrazku widzicie głównego bohatera – ni to człowiek, ni to bocian. Tak czy inaczej – jakieś zabawne stworzonko, które przed czymś ucieka. Zadaniem gracza jest pomoc w osiągnięciu mety. Podczas biegu należy zbierać złote fanty, które zostały porozrzucane po planszy. Im więcej ich zbierzemy, tym wyższy będzie nasz wynik punktowy i tym ciekawszą muzykę będziemy tworzyć. Każdy skok, jaki wykonamy będzie zmieniał dźwięki – mnie one średnio pasują, dlatego wolę grać w Sound Ride bez włączonego głosu 😉

Przeszkodami, jakie z pewnością spotkacie w grze będą kamienie z których wyłaniają się kolce, ruchome platformy, które pod ciężarem bohatera będą się obracać, kolce, oraz przepaści. Do pokonania wszystkich przeszkadzajek wystarczy prawidłowo wykonany skok – czasem podwójny. W gierce traficie na miejsca, w których Wasz bieg się zapisuje. Oznaczone są dużą figurką, w którą musicie wskoczyć. Jeżeli traficie – ewentualna porażka będzie kontynuowana od zapisanego miejsca. Jeżeli nie – zaczynacie od nowa.

Pobierz Sound Ride za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

Tagi

Podobne

Close