AndroidAplikacje na AndroidaAplikacje na iOSDarmoweiOS

Sleep Talk Recorder – sprawdź czy gadasz przez sen

Jeżeli zdarza Wam się słyszeć od rodziny, bądź znajomych, że gadacie przez sen, to koniecznie musicie to sprawdzić z Sleep Talk Recorder. Dzięki opisywanej aplikacji będziecie w stanie zapisać swoje nocne rozmowy z samym sobą. Dość przyjazny interfejs narzędzia sprawia, że w bardzo łatwy sposób jesteśmy w stanie się przemieszczać po programie.

 

Zaczynamy od ustawień formatu godziny i rejestracji dźwięków. Przed snem (kiedy już planujemy zasnąć), uruchamiamy apkę poprzez naciśnięcie ikonki z łóżkiem. Od tej pory odliczane jest 30 minut do rozpoczęcia nagrywania. Po przebudzeniu ponownie pacamy w ekran i sprawdzamy co takiego działo się podczas naszego spokojnego, bądź niespokojnego snu.

Narzędzie wyposażone jest w historię, dzięki czemu te najbardziej zabawne teksty mówione przez sen mogą być następnie odtwarzane. Istnieje również zakładka ,,ulubione”, oraz ,,top lista”. Społeczność należąca do Sleep Talk może załączać swoje nagrania w bazie, by inny użytkownicy mogli zapoznać się z plikami. Czasem zdarzają się perełki i to właśnie one zwykle wędrują do kategorii ulubionych.

Mnie się nie zdarzyło w ostatnim czasie gadać przez sen, więc żadnej historii z życia nie mogę Wam przedstawić. Jeżeli jednak padacie ofiarą nocnych narzekań, być może aplikacja z tego wpisu wyjaśni Wam o czym tak debatowaliście gdy światła były zgaszone (swoją drogą chyba bym się bała, że usłyszę jakieś niepokojące dźwięki z wnętrza domu 🙂 ).

Ciężko jest i ocenić przydatność narzędzia. Mogę jedynie ocenić jego wygląd, możliwości i ewentualny pomysł. Podzielcie się swoimi doświadczeniami 🙂

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Review Overview

Wykonanie
Pomysł
Możliwości

Ok

Aplikacja do rejestrowania przebiegu snu. Ładna i przejrzysta.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close