AndroidDarmoweGry na Androida

Sky Cups – tłucz filiżanki, jak podczas małżeńskiej kłótni!

Jeżeli nie macie swojej drugiej połowy, albo po prostu dogadujecie się z nią na tyle dobrze, że rzadko kiedy się kłócicie, z pewnością nie wiecie, jak to jest tłuc filiżanki. Gra o nazwie Sky Cups pozwoli Wam się o tym przekonać. Nie martwcie się, tym razem podczas tłuczenia, nikt nie ucierpi 😉

2

W Sky Cups główny bohater jest sympatycznym dinozauro-hipciem, który – nie wiadomo jak – dostał się na sam szczyt filiżanek i siedzi na szklanej podstawce, czekając na pomoc. Oczywiście, pomoc gracza, którego zadaniem jest dopasowywanie trzech filiżanek w takim samym kolorze. Stosunkowo prosty cel, nie jest wcale łatwy do osiągnięcia. Przekonacie się o tym w opisywanej grze niejednokrotnie.

Aby gra w Sky Cups była całkiem długa, przygotowano dla nas aż 90 poziomów. Podzielone są one na planety. Mamy planetę cyrkową, metalową i tym podobne. Poza nazwą każdy świat różni się także otoczeniem towarzyszącym rozgrywce. Domyślacie się pewnie, że im dalej, tym wyższy jest poziom trudności.

1

Do naszej dyspozycji oddano pięć trybów rozgrywki: arcade, puzzle, bubbles i jewels. Na nudę narzekać zatem raczej nie powinniście, szczególnie, że pomysł na grę Sky Cups – choć to nieco odgrzewany kotlet – jest naprawdę bardzo dobry.

Jeśli chodzi o audiowizualne aspekty gry, nie ma na co narzekać. Plansze wyglądają schludnie, podobnie jak wszystkie jej elementy. Muzyczka towarzysząca rozrywce także potrafi przypaść do gustu.

Sky Cups do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 8/10

Tagi

Podobne

Close