DarmoweGry na iOSiOS

Ski Jumping – polska wersja skoków narciarskich

W naszym kraju skoki narciarskie stały się chyba najbardziej wyczekiwaną i kochaną zimową dyscypliną sportową. Oczywiście wszystko to jest zasługą naszych skoczków, którzy nawet na Igrzyskach Olimpijskich potwierdzają swoją klasę. W Ski Jumping będziecie mieć okazję na sprawdzenie swoich sił na małych i wielkich skoczniach.

Jeżeli interesuje Was polska produkcja, w której przyjemność z oddawanych skoków będzie duża, możecie spokojnie skusić się na opisywaną produkcję. W jej darmowej wersji może nie zaszalejecie do granic, ale z pewnością porządnie potrenujecie.

W grze możemy ulepszać swojego zawodnika począwszy od jego stroju, kończąc na treningu siłowym kolan. Za każde ulepszenie musicie płacić. Skąd wziąć pieniądze na kosztowne treningi? Z wygranych zawodów – oto Wasze pierwsze zadanie.

Znajdujecie się na skoczni, która wskazana jest z nazwy. Na początku otrzymujecie również informacje odnośnie rekordu skoczni i punktu konstrukcyjnego. Kiedy na ekranie zobaczycie zielony guzik, natychmiast klikacie. Na górze ekranu wyświetlony jest kierunek wiatru – dzięki niemu będziecie mogli zdecydować, pod jakim kątem ustawić swoje ciało, aby najlepiej wykorzystać warunki panujące na skoczni.

Po serii treningowej będziecie wiedzieć, czy zakwalifikowaliście się do zawodów. Jeżeli nie – należy zacząć przygotowania od początku. Jeśli się uda, przed Wami będą jeszcze dwa skoki, w których musicie z siebie dać wszystko.

Darmowa wersja gry jest dość mocno okrojona. Możemy w niej sprawdzić, jakie możliwości mają gracze, którzy wykupili pełną wersję. Osobiście uważam, ze warto wydać kilka dolarów na porządną i przyjemną zabawę.

Item not available.

Review Overview

Grywalność ,,kibelkowa"
Wygląd
Sterowanie

Fajne!

Bardzo przyjemna i wciągająca gra, która umożliwia użytkownikowi miłe spędzenie czasu w kibelku. Pełna wersja gry, która kosztuje kilka dolarów z pewnością mogłaby posłużyć, jako wielogodzinny zabijacz czasu.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close