DarmoweGry na iOSiOS

Shn!p – logiczne wypychanki

Shn!p to gra logiczna, przy której wszelkie match-3 się chowają pod względem poziomu trudności. Załapanie samych zasad produkcji nie należy do najłatwiejszych czynności, lecz przechodzenie kolejnych poziomów chwilami graniczy z cudem. Miłośnicy łamigłówek będą zachwyceni.

Autorzy Shn!p oferują swoim graczom aż 8 światów. Każdy ze światów zawiera 20 skomplikowanych poziomów. W trakcie zabawy mamy szansę na korzystanie z podpowiedzi. Początkowo kilka sztuk dostajemy gratis, by później w razie konieczności móc je zakupić, bądź zdobyć po obejrzeniu sponsorowanej reklamy.

W jednym poziomie możemy wykorzystać tylko jedną podpowiedź. Moim zdaniem nie jest to dobrze pomyślane, bowiem do przejścia do kolejnej planszy konieczne jest wykonanie kilku ruchów, a znajomość jednego o niczym nie przesądza. Posiadanie hintów i brak możliwości ich użycia jest po prostu trochę bezsensowne.

Wielkim plusem jest możliwość odblokowania innych światów w wyniku obejrzenia krótkich filmików. Zamiast systematycznego odkrywania innych epizodów dopiero po skończeniu 20 poprzednich poziomów, możemy rozpocząć każdy świat i wybiórczo korzystać ze stworzonych etapów.

Naszą misją jest takie wybieranie bloczków, by sąsiednie obiekty zostały wyrzucone z planszy do całkowitego jej opróżnienia.

Grafika w aplikacji jest bardzo przyjemna, chociaż w żaden sposób nie powala. Jest po prostu ładnie i przyjemnie, co jest – moim zdaniem – najważniejsze w tego rodzaju umysłowych rozgrywkach 😉

Pobierz w AppStore.

Review Overview

Pomysł
Wykonanie
Grywalność

Fajne

Gra logiczna dla miłośników skomplikowanych łamigłówek, przy których trzeba ruszyć głową.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close