Aplikacje na iOSDarmoweiOS

Scruff – aplikacja dla mężczyzn szukających … innych mężczyzn

Scruff to aplikacja skierowana do mężczyzn, którzy z różnych powodów szukają kompana. Dzięki możliwości ustawienia danych lokalizacyjnych, mamy szansę na ustalenie najbliższego okręgu, w którym zaczniemy poszukiwania.

Użytkownicy programy studia Perry Street Software to tylko u wyłącznie mężczyźni. Część z nich ma nadzieję na znalezienie partnera w sieci, a inni zapatrują się na czysto koleżeńskie relacje, polegające między innymi na wspólnych wypadach na kosza, czy do klubów. W opisywanym portalu znajdzie się miejsce dla homoseksualistów, bi, oraz hetero.

1111

Osoby homoseksualne bardzo często kryją się ze swoją orientacją, nie widząc o tym, że dookoła nich jest cała masa podobnych osób. Wystarczy założyć profil, by mieć dostęp do ogromnej bazy potencjalnych partnerów. Praktycznie każdy posiadacz konta ma wstawione zdjęcie, a także uzupełnione dane, w których określa swój wygląd, a także preferencje.

W każdej chwili możemy sprawdzić użytkowników, którzy są online, dzięki czemu dość szybko nawiążemy interesujące nas znajomości. Większość mężczyzn, którzy zarejestrowali się w aplikacji, pokazuje swoje nagie torsy, co jest nie lada gratką dla kobiet. Fakt inne orientacji prawdopodobnie szybko ugasi pragnienia 🙂

2222

Profil wybrańca można skomentować, oznaczyć gwiazdką, bądź napisać prywatną wiadomość. Na próbę wpisałam swoje dane lokalizacyjne i okazało się, że w odległości bliższej niż 300 metrów przebywa co najmniej kilku mężczyzn posiadających konto na opisywanym portalu.

Z moich obserwacji wynika, ze takie narzędzie bardzo pomoże w normalnych relacja międzyludzkich. Do tej pory skrywane problemy będą mogły ujrzeć światło dzienne, a ilość potencjalnych kandydatów na partnerów wzbudzi w mężczyznach poczucie nieodosobnienia. Fajny pomysł, aczkolwiek nie skorzystam 🙂

icon
SCRUFFPerry Street Software, IncSocial NetworkingBezpłatneDownload

Review Overview

Wygląd
Pomysł
Możliwości

Polecamy!

Aplikacja, dzięki której mężczyźni innej orientacji będą mieli szanse na poznanie wymarzonego partnera.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close