DarmoweGry na iOSiOS

Scallywags – odzyskaj skradziony łup

Scallywags to nowość, jaka późnych czwartkowym wieczorem pojawiła się w iOS-owskim sklepie. Z ciekawością przyglądałam się możliwościom, jakie autorzy gry – Funday Factory, dali swoim graczom.

Walka pomiędzy piratami wcale nie jest taka prosta. Wredne małe stworki ukradły Wam cały majątek. Zostaliście jedynie z pustym statkiem. Na szczęście armaty były zbyt ciężkie, aby je zabrać, więc teraz skutecznie możecie wrócić po swój łup! Scallywags to świetna gra zręcznościowa, w którą można pykać całymi dniami.

W grze poruszamy się po różnych wodach. Kierujemy się w miejsca, w których ukryli się nasi wrogowie. Mamy do dyspozycji mapę, dzięki której przechodzimy kolejne poziomy, wiedząc czego możemy się spodziewać. I tak na początku przyjdzie na walczyć na otwartej wodzie z niebieskimi piratami.

Obsługa armaty jest prosta. Wystarczy kliknąć na wroga, aby skierować przeciwko niemu działo. Są różne rodzaje przeciwników. Na część z nich wystarczy tylko jeden strzał, pokonanie innych wymaga kilku uderzeń. Z pewnością spotkacie się również z bombami. Pamiętajcie jednak, że jest to wyjście awaryjne.

Chodzi przede wszystkim o to, aby odbić pieniądze, jakie zostały nam zrabowane. Każdy pirat trzyma przy sobie część gotówki. Kiedy uda nam się go zestrzelić, musimy pacnąć monetę, jaką upuszcza. Jeżeli tego nie dokonamy, stracimy bezpowrotnie swój złoty łup. Wrogowie atakują falami. Kiedy uda Wam się przejść cały etap i zbijecie wszystkich niebieskich, na wierzch wypłynie skrzynia ze złotem. Jest to oczywiście część Waszego łupu.

Kiedy zbierzecie trochę pieniędzy, będziecie mogli w sklepie dla gracza kupić różnego rodzaju power-upy. Poza ulepszeniami, macie okazję na zmianę statku z drewnianego na metalowy. Jest to dość droga inwestycja, więc będziecie musieli trochę pozbierać. Jeżeli chodzi o power-upy, znajdziecie w sklepie na przykład kaczki, które sprawiają, że cały ekran zostaje wyczyszczony z wrogów. Jest to jednorazowy bajer, który kosztuje kilkaset złotych monet.

icon
ScallywagsFunday Factory ApSGamesBezpłatneDownload

 

Review Overview

Grywalność
Wygląd
Sterowanie

Polecamy

Świetna zręcznościówka, która przypadnie do gustu każdemu, kto lubi szybką akcję w grze. Polecam.

Tagi

Podobne

Close