DarmoweGry na iOSiOS

Sanji Jump – skacz i zostań mistrzem!

Macie ochotę na niewymagającą myślenia grę? To dobrze się składa, bowiem właśnie dzisiaj postanowiliśmy wspomnieć Wam o produkcji Sanji Jump, gdzie nie robi się dosłownie nic poza… skakaniem.

Tak jak wspomniałem we wstępie, w jedynym naszym celem jest skakanie. Powierzone nam zadanie realizujemy wirtualnym chłopakiem o długich blond włosach. Nie mamy do przejścia wielu poziomów. Tak naprawdę w opisywanej grze plansze w ogóle nie występują – wszystko sprowadza się tutaj do bicia własnych rekordów. Czy to plus, czy minus – odpowiedzcie sobie sami. Już na początku pisałem dla kogo przeznaczona jest opisywana w tym wpisie apka. 

Sanji Jump pniemy się tak wysoko, jak tylko jesteśmy w stanie. Główny bohater skacze po platformach, a jedyną przeszkodą w zdobyciu bardzo dobrego rezultatu są występujące na każdym kroku przepaści oraz przeciwnicy. Spokojnie, pokonywanie tych drugich nie jest wcale trudne – by zaatakować, wystarczy po prostu dotknąć ekranu.

Z racji tego, że gry z niekończącymi się rozgrywkami bardzo szybko się nudzą, bardzo często ich producenci tworzą coś dodatkowego. Nie inaczej jest w przypadku Sanji JumpTutaj występują bonusy do zdobycia, a także tablica wyników, dzięki której możemy zapisywać swoje sukcesy oraz porównywać je z tymi, jakie udało się zdobyć znajomym.

Na koniec pytanie – czy warto pobrać Sanji JumpCóż, jeśli nie macie na urządzeniu żadnej gry na kilka minut – czemu nie. W końcu od czasu do czasu przydaje się „odmóżdżająca” apka, prawda? 😉

Sanji Jump do pobrania za darmo w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 5/10

Tagi

Podobne

Close