AndroidDarmoweGry na AndroidaGry na iOSiOS

Sandstorm: Pirate Wars – wojny piratów na Twoim smartfonie

Lubicie klimaty piratów i wojen między statkami? Jeśli tak, dobrze się składa, bo Ubisoft przygotował dla swoich użytkowników piracką produkcję o nazwie Sandstorm: Pirate Wars. Zastanawiacie się zapewne co będziecie robić w grze? O tym dowiecie się niżej.

wfe

Głównym zadaniem piratów jest ulepszanie swojego statku powietrznego i pokonywanie kolejnych, coraz trudniejszych rywali. Ulepszając poszczególne części maszyny, zwiększamy swoje szanse na wygrane w potyczkach.

Co jakiś czas udajemy się na mapę i odkrywamy nowe terytoria. Musimy być przygotowani na to, że przeciwnicy mogą być silniejsi i nie damy wszystkim rady.

wef

W grze podejmuje własne decyzje. Na ekranie pojawiają się różne opcje odpowiedzi, przez co scenariusze zawsze są inne. Mając przy sobie sztab mądrych ludzi, szybko nauczymy się pracy w zespole.

Za wygrane misje dostajemy wirtualną walutę, oraz jeżeli nam się pofarci – jakiś bonus w postaci tarczy ochronnej, czy specjalnej amunicji. W wirtualnym garażu ręcznie ulepszamy swój wehikuł, by jego parametry były możliwie najwyższe.

adfe

Z czasem kupujemy nowe statki. Te nie są tanie, ale z czasem stać nas jest na wszystko. Grę polecam fanom strategii, gier wojennych i bijatyk 😉

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

Review Overview

Pomysł
Wykonanie
Grywalność

Fajne

Jeżeli lubicie piratów, zobaczcie co wycudowało studio Ubisoft 🙂

Tagi

Podobne

Close