DarmoweGry na iOSiOS

Runtastic – Twój mobilny trener personalny

Jeżeli poszukujecie aplikacji, która będzie Wam towarzyszyć podczas aktywności fizycznej, możecie polegać na Runtastic. Program z tego wpisu umożliwi monitorowanie różnego rodzaju parametrów, zapisywanie trasy, planowanie przyszłych treningów, oraz wiele więcej. Wybierzcie aktywność z listy i kliknijcie ,,start”. Wirtualna trenerka co kilka minut będzie Was informować o postępach, jakie poczyniliście podczas na przykład biegu.

Interfejs nie różni się zbytnio od tych, które widujecie w innych narzędziach tego typu. Dużym plusem jest polskie oprogramowanie, które sprzyja poruszaniu się w aplikacji. Pierwsza faza to wybranie rodzaju aktywności, jaką planujecie podjąć. Do wyboru macie dziesiątki różnych dyscyplin (o niektórych nawet nie miałam pojęcia).

Bardzo ważne jest ustawienie prawidłowej aktywności, aby parametry naliczały się w należyty sposób. Inna będzie prędkość spalania kalorii podczas biegu, a inna podczas jazdy rowerem. Kiedy tą część będziecie mieć za sobą, przyjrzyjcie się ustawieniom. Możecie w nich zmienić lektora, który w tracie uprawiania sportu będzie Was informował o wszystkich przydatnych parametrach.

W aplikacji znajdziecie kilka podstawowych treningów, które umożliwią Was doskonalenie sprawności w danej dziedzinie. Podczas biegu, znajomi mogą Was dopingować online, jeżeli wyrazicie na to zgodę. Jest to jedna z ciekawszych możliwości narzędzia.

Wśród parametrów znajdziecie przede wszystkim czas trwania aktywności, przebyty dystans, spalone kalorie, oraz średnie tempo. Dodatkowo zawsze możecie śledzić trasę, jaką udało Wam się pokonać.

Runastic poszedł o krok dalej i stworzył urządzenia, które w połączeniu z jabłuszkowymi sprzętami, umożliwiają monitorowanie dokładniejszych parametrów naszego organizmu. Kupując specjalną nakładkę na rękę, aplikacja będzie w stanie sprawdzać Wasze tętno, oraz inne wskaźniki.

Oczywiście podczas aktywności możecie uruchomić swoją ulubioną muzykę. Będzie ona przechodziła przez uruchomioną aplikację. W ustawieniach warto zaznaczyć, czy komentarze trenerki mają pauzować na chwilę słuchaną piosenkę, czy też nie. Trzeba przyznać, ze studio Runtastic zadbało o dużą możliwość personalizacji. Polecam!

icon
Runtastic Running: Run TrackerruntasticHealth & FitnessBezpłatneDownload

Review Overview

Przydatność
Wygląd
Możliwości

Polecamy

Jeżeli szukacie mobilnej aplikacji, która będzie przydatna podczas uprawiania sportów, pokuście się o Runastic. Ładny interfejs, duże możliwości personalizacji i dużo możliwości.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close