Home » Android » Rovio zaprezentowało bohaterów gry „Angry Birds Space”

Rovio zaprezentowało bohaterów gry „Angry Birds Space”

Już jutro, to jest 22 marca, odbędzie się światowa premiera najnowszej gry serii Angry Birds. Tym razem, o czym zresztą pisaliśmy już jakiś czas temu, Wściekłe Ptaki stworzone przez studio Rovio mają zwalczać swoich wrogów w przestrzeni kosmicznej. Zanim jednak będzie można osobiście przekonać się, jak gra się w kosmiczne „Birdsy”, opublikowano w sieci informacje i filmiki dotyczące bohaterów najmłodszego, mobilnego dziecka firmy Rovio. Jesteście ciekawi, jakie umiejętności będą tym razem posiadały skrzydlate stworzonka walczące ze świniami? Tak? W takim razie zachęcamy Was do zapoznania się z treścią tego wpisu.

Na wstępie warto przypomnieć, że w „Angry Birds: Space” tytułowe ptaki mają toczyć swą nieustanną walkę ze świniami w przestrzeni kosmicznej. Oznacza to, że w najnowszej produkcji studia Rovio będziemy mieli do czynienia z brakiem grawitacji i innymi ciekawymi ulepszeniami, których nie można było zastosować w „ziemskich” Birdsach.

Jak poinformowali wczoraj twórcy serii „Angry Birds”, najnowsza, kosmiczna gra z ptakami w roli głównej będzie posiadała w podstawowej wersji aż 60 unikalnych poziomów. Oczywiście wielce prawdopodobne jest, że „Space” także doczeka się niejednej aktualizacji, dzięki czemu ilości leveli dostępnych w tej produkcji może spokojnie wzrosnąć do poziomu 100.

Nieco zmienionych – ze względu na nowe środowisko walki – zasad rozgrywki oraz sporej ilości poziomów spodziewali się w „Angry Birds: Space” jednak niemal wszyscy fani tej serii. Dlatego właśnie Rovio, na dosłownie kilkadziesiąt godzin przed premierą kosmicznej wersji Wściekłych Ptaków, postanowiło zamieścić w sieci filmy i krótkie opisy wszystkich postaci występujących w długo wyczekiwanej aplikacji stworzonej w Finlandii.

Nie będziemy w tym wpisie streszczać Wam tego, co będziecie mogli obejrzeć na niżej zamieszczonych materiałach video. Dodamy jedynie tyle, że w „Angry Birds: Space” wciąż bossem ptasiej bandy będzie Czerwony, a pomagać mu będą: Lazer Bird, The Blues, Ice Bird, Bomb oraz The Incredible Terence.

Na koniec obiecane przez nas filmy z prezentacją poszczególnych ptaków występujących w „Angry Birds: Space”:

Red Bird:

 

Lazer Bird:

The Blues:

Ice Bird:

Bomb:

The Incredible Terence:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*