DarmoweGry na iOSiOS

Rocket Rodents – lekka zręcznościówka na kibelkowe posiedzenia

Jeżeli szukacie gierki, która spełni swoje relaksujące zadanie podczas Waszych kibelkowych posiedzeń, przyjrzyjcie się bliżej Rocket Rodents. Może nie jest to jakiś wielki hicior, lecz z pewnością produkcja może poprawić znacznie humor i skraść kilka minut z dziennego grafika zajęć.

Studio FreshPaper postawiło na mikropłatności. By móc ulepszyć postać, należy zdobyć kilka tysięcy złotych monet. Gra jest dość trudna – zebranie około 50 sztuk złota zajęło mi około 30 minut. Wyobrażacie sobie grać kilka godzin, by ulepszyć postać o jedną kreskę doświadczenia? Ja nie.

W grze poruszamy się zabawnym ludzikiem, wyposażonym w motorek w zadku. Sterowanie odbywa się poprzez przytrzymywanie i puszczanie palca. Kiedy dotykamy ekranu, podstać podlatuje. Każde uderzenie w sufit skutkuje osłabieniem, a w konsekwencji śmiercią. Wpadnięcie na przeszkody również nie wróży dobrze. Jeżeli w ciągu kilku sekund nie zawnioskujemy o zmartwychwstanie, będziemy musieli rozpocząć grę od nowa.

Takie opcje, jak ożywienie można kupić za gwiazdki. Na start dostajemy aż jedną sztukę i możemy nią zaszaleć… Wśród fantów, jakie przyjdzie nam zbierać podczas lotu, znajdą się przede wszystkim białe kuleczki, specjalne power-upy, dzięki których między innymi możemy być nieśmiertelni przez kilka sekund, bądź złote monety – nie napalajcie się zbytnio – zanim do nich dotrzecie, pewnie dawno będziecie martwi.

Achievementsy są jednymi z ciekawszych opcji w grze. Polegają między innymi na przeleceniu pewnej odległości, zebraniu określonej ilości fantów, omijaniu wartościowych obiektów, itp.

Generalnie aplikacja byłaby bardzo fajna, gdyby nie fakt, że o ulepszenia jest tak ciężko. Jeżeli się jednak uprzecie, będziecie w stanie poprawić możliwości swojego bohatera. Musicie być jednak baaaaardzo cierpliwi.

icon
Rocket Rodents - FREE Steampunk Racing JetPack GameFreshPaper Media LLCGamesBezpłatneDownload

Review Overview

Grywalność
Wykonanie
Sterowanie

Fajne!

Ciekawa zręcznościówka, która wystawia nerwy gracza na próbę. Ulepszenie postaci są tak ciężkie do zdobycia za darmo, że może się szybko odechcieć grać.

Tagi

Podobne

Close