DarmoweGry na iOSiOS

RGB Express – logicznie to nie znaczy nudno!

Gra logiczna to świetne rozwiązanie na każdą nudną chwilę. Jeżeli przepadacie za tym typem gier, nie będę Was musiała długo namawiać. Jeśli jednak nie kręci Was wysilanie mózgownicy, po tym wpisie prawdopodobnie Wasza opinia o łamigłówkach się diametralnie odmieni. RGB Express to produkcja studia Bad Crane, w której przychodzi nam kierować ruchem małych ciężarówek.

Każda plansza jest widziana z lotu ptaka, co zresztą widoczne jest na załączonych screenach. Często drogi dojazdowe się przecinają, utrudniając tym samym dostarczenie towarów do budynków. Musimy w taki sposób ustawić ruch pojazdów (bo często będzie ich kilka), by po pierwsze – nie spowodować kolizji, po drugie – nie ominąć żadnej konstrukcji, a po trzecie – by nie zostać z pozostawionym na drodze ładunkiem.

Wydaje się banalne? Nic bardziej mylnego. W praktyce, gra jest naprawdę skomplikowana. W każdym poziomie zbieramy monety (zwykle jest to jedna sztuka). By dostać się do kolejnego epizodu (tych jest bardzo dużo), trzeba wykupić dostęp. Mikropłatności w tym przypadku nie mają zastosowania, bo wszystko możemy zrobić samodzielnie (korzystając z wirtualnych pieniążków).

Grafika w produkcji jest całkiem sympatyczna. Nie jest to może 3D na wypasie, lecz przyjemnie patrzy się na ekran. Dźwiękowo jest podobnie – miło i spokojnie. Jeśli miałabym wybierać krąg odbiorców, zdecydowałabym się na wszystkich Czytelników z jednego tylko względu – poziom trudności rośnie wraz z levelami, więc wszyscy zdążą ,,załapać” o co chodzi w zabawie.

icon
RGB ExpressBad Crane LtdGames13,99 złDownload

Review Overview

Wykonanie
Możliwości
Sterowanie

Polecamy

Bardzo fajna gra logiczna, w której przychodzi nam zarządzać ruchem lądowym związanym z ciężarówkami. Dużo leveli i fajnych plansz.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close