AndroidDarmowe

Rex: Explore The App Market – mapy aplikacji, które trafiają w gust

Bardzo często zdarza się tak, że pobierzemy jakąś grę i spodoba ona nam się na tyle, iż chcemy mieć w posiadaniu jeszcze więcej tego typu produkcji. W takich przypadkach bardzo pomocna okazuje się być apka o nazwie Rex: Explore The App Market, która powstała po to, by sugerować nam mobilne produkty pasujące do naszego gustu.

rex

Zasada działania programu Rex: Explore The App Market jest bardzo prosta. Najpierw musimy wybrać aplikację, jaką chcemy „połączyć” z innymi, a następnie czekamy na ciekawie wyglądający graf z wynikami. Wspominane grafy przypominają nieco tzw. mapy myśli, co sprawia, że są naprawdę przejrzyste.

Plusem aplikacji jest fakt, iż sami wybieramy program bądź grę do zbadania. Rex: Explore The App Market nie próbuje więc za nas, automatycznie, czegokolwiek ustalić, a więc o wszystkim decydujemy my. Według mnie, jest to naprawdę ogromny plus, którym nie może pochwalić się każdy tego typu mobilny produkt.

rex1

Wygląd aplikacji to naprawdę bardzo profesjonalna i – co najważniejsze – schludna robota. Od pierwszego uruchomienia wiemy, który przycisk do czego służy, co zasługuje na ogromną pochwałę. Muszę też przyznać, że sugerowane przez program aplikacje faktycznie bardzo często trafiają w gust.

Rex: Explore The App Market to narzędzie całkowicie darmowe. Jeżeli zatem przynajmniej mała część z Was uważa, iż tego typu apka będzie Wam potrzebna – nie zastanawiajcie się, tylko bierzecie się za pobieranie 😉

Rex: Explore The App Market do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 8/10

Tagi

Podobne

Close