DarmoweGry na iOSiOSPłatne

Rakoo’s Adventure – wyprawa po miłość

Główny bohater – Rakoo, pewnego razu spotkał piękną samiczkę. Ta obdarzyła go uśmiechem i uciekła. Rakoo zakochał się po uszy i stwierdził, że musi odnaleźć swoją ukochaną. Okazało się, że jego miłość ucieka w miejsce, które jest bardzo niebezpieczne. Nie myśląc wiele, Rakoo wziął nogi za pas i popędził w nieznane.

Rakoo’s Adventure to świetna propozycja dla graczy w każdym wieku. Wcielamy się w postać niezidentyfikowanego zwierzaka i zaczynamy poszukiwania zaginionej miłości.

Główny bohater gry przypomina trochę pokemona, nie sądzicie? 🙂 Przed Wami wielkie zadanie: pomoc w odzyskaniu miłości, jaka uderzyła Rakoo od pierwszego wejrzenia.

Twórcy aplikacji zafundowali swoim użytkownikom trzy światy, w których porusza się główny bohater. Tylko pierwszy jest odblokowany. Zanim trafimy do kolejnego, musimy uzbierać odpowiednią ilość medali z podobizną ukochanej Rakoo. Poruszamy się postacią po kolorowej planszy. Wokół nas kłębią się wrogowie – dzikie świnie, wielkie ptaki, oraz inne.

Naszym głównym zadaniem jest zbieranie kwiatów, które rosną kępami na łące. Robimy to, poprzez kierowanie postaci w odpowiednie miejsce. Należy zwracać uwagę na to, aby nie nadziać się na wystające kamienie. Jeżeli zobaczycie na ekranie ostrą papryczkę, skierujcie swojego podopiecznego jak najszybciej w jej stronę. Jest to bonus, który sprawia, że Rakoo staje się nieśmiertelny i pędzi z oszałamiającą prędkością.

Podczas zabawy macie do wykonania misje. Za każdą taką misję otrzymujecie odpowiednią ilość kwiatów. Za roślinki możecie kupować różnego rodzaju ulepszenia. Co powiecie na romantyczny, rzymski kapelusz? 🙂

Kolorowo i zabawnie – polecam! Aplikacja w tej chwili jest darmowa, lecz wiemy o tym, że jej cena wkrótce wzrośnie. Spieszcie się z pobieraniem 😉

icon
Rakoo's AdventurePlaydigiousGamesBezpłatneDownload

Review Overview

Grywalność
Wygląd
Sterowanie

Super!

Walczcie o miłość razem z Rakoo. Zbierajcie power-upsy i ulepszajcie postać. Unikajcie wrogów, którzy robią wszystko, aby oddzielić Was od ukochanej.

Tagi

Podobne

Close