AndroidDarmoweGry na AndroidaGry na iOSiOS

Rainbow Surfers 3D – trzymaj się tęczy

Rainbow Surfers 3D to kolejny debiut w AppStore. Gra, która nazwą przypomina nam Subway Surfers nie jest nawet w procencie podobna do znanego wszystkim runnera. Opisywana w tym wpisie produkcja to zupełna nowość pod każdym względem. Lubimy nowości!

Krążek, który widzicie na ekranie to Wasz główny bohater. Zadanie gracza w Rainbow Surfers 3D polega na jak najdłuższym utrzymaniu obiektu na tęczy. Wspomniana tęcza jest nieskończona i prowadzi przez przestworza. Jeżeli będziecie za mało delikatni w sterowaniu, krążek wypadnie z trasy i będziecie mieć jedynie kilka sekund na to, aby znaleźć drogę powrotną.

Przede wszystkim należy potrenować utrzymanie się na kolorowej trasie – sterujemy dwoma klawiszami z prawej i lewej strony ekranu. Tęcza jest bardzo skomplikowana, gdyż składa się na nią cała masa zawijasów. Jazda samochodem na zakrętach to przy tej grze pikuś. Jeżeli wytrzymacie na wstędze chociaż minutę i będziecie w stanie pokonywać niesamowicie trudne zakręty bez wylatywania z trasy, będziecie moimi mistrzami.

Podczas gry zbieramy gwiazdki – twórcy aplikacji poustawiali je w różnych miejscach tęczy, jednak najczęściej spotykamy się z rzędami gwiazd na skrajnych pasach kolorystycznych. Jest to duże utrudnienie ze względu na to, że bardzo łatwo możemy wypaść. W takich przypadkach bardzo przydają się bonusy.

W sklepie dla gracza możecie za wspomniane gwiazdki kupić różne ulepszenia. Najlepszym jest moim zdaniem magnes przyciągający gwiazdki. Dzięki niemu nie będziecie musieli zastanawiać się nad zmianą pasa – skupicie się tylko i wyłącznie na utrzymaniu na kolorowej wstążce.

Gra jest niesamowicie trudna, dzięki czemu daje szansę na wykazanie się najlepszym graczom. Chętni na małe wyzwanie?

Pobierz grę za darmo w Google Play lub AppStore.

Review Overview

Grywalność
Pomysł
Wygląd
Sterowanie

Super!

Podniebna podróż po tęczy jest piękna, ale bardzo niebezpieczna. Tylko najlepsi utrzymają się na trasie. Aż bije innowacyjnością.

Tagi

Podobne

Back to top button
Close