Home » Android » Rainbow Surfers 3D – trzymaj się tęczy

Rainbow Surfers 3D – trzymaj się tęczy

Rainbow Surfers 3D to kolejny debiut w AppStore. Gra, która nazwą przypomina nam Subway Surfers nie jest nawet w procencie podobna do znanego wszystkim runnera. Opisywana w tym wpisie produkcja to zupełna nowość pod każdym względem. Lubimy nowości!

Krążek, który widzicie na ekranie to Wasz główny bohater. Zadanie gracza w Rainbow Surfers 3D polega na jak najdłuższym utrzymaniu obiektu na tęczy. Wspomniana tęcza jest nieskończona i prowadzi przez przestworza. Jeżeli będziecie za mało delikatni w sterowaniu, krążek wypadnie z trasy i będziecie mieć jedynie kilka sekund na to, aby znaleźć drogę powrotną.

Przede wszystkim należy potrenować utrzymanie się na kolorowej trasie – sterujemy dwoma klawiszami z prawej i lewej strony ekranu. Tęcza jest bardzo skomplikowana, gdyż składa się na nią cała masa zawijasów. Jazda samochodem na zakrętach to przy tej grze pikuś. Jeżeli wytrzymacie na wstędze chociaż minutę i będziecie w stanie pokonywać niesamowicie trudne zakręty bez wylatywania z trasy, będziecie moimi mistrzami.

Podczas gry zbieramy gwiazdki – twórcy aplikacji poustawiali je w różnych miejscach tęczy, jednak najczęściej spotykamy się z rzędami gwiazd na skrajnych pasach kolorystycznych. Jest to duże utrudnienie ze względu na to, że bardzo łatwo możemy wypaść. W takich przypadkach bardzo przydają się bonusy.

W sklepie dla gracza możecie za wspomniane gwiazdki kupić różne ulepszenia. Najlepszym jest moim zdaniem magnes przyciągający gwiazdki. Dzięki niemu nie będziecie musieli zastanawiać się nad zmianą pasa – skupicie się tylko i wyłącznie na utrzymaniu na kolorowej wstążce.

Gra jest niesamowicie trudna, dzięki czemu daje szansę na wykazanie się najlepszym graczom. Chętni na małe wyzwanie?

Pobierz grę za darmo w Google Play lub AppStore.

Rainbow Surfers 3D to kolejny debiut w AppStore. Gra, która nazwą przypomina nam Subway Surfers nie jest nawet w procencie podobna do znanego wszystkim runnera. Opisywana w tym wpisie produkcja to zupełna nowość pod każdym względem. Lubimy nowości! Krążek, który widzicie na ekranie to Wasz główny bohater. Zadanie gracza w Rainbow Surfers 3D polega na jak najdłuższym …

Grywalność
Pomysł
Wygląd
Sterowanie

Super!

Podsumowanie: Podniebna podróż po tęczy jest piękna, ale bardzo niebezpieczna. Tylko najlepsi utrzymają się na trasie. Aż bije innowacyjnością.

Ocena Użytkowników: 5 ( 1 głosów)
87

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*