Home » Darmowe » Ragdoll Run – innowacja, rewelacja!

Ragdoll Run – innowacja, rewelacja!

Jeżeli jesteście posiadaczami telefonów z systemem operacyjnym Windows Phone, powinniście koniecznie wypróbować Ragdoll Run – jedną z najlepszych i najbardziej nowoczesnych gier, jakie do tej pory moje oczy widziały. Zważając na to, że produkcja jest darmowa, jestem pod ciężkim wrażeniem.

Wszyscy fani runnerów prawdopodobnie będą zachwyceni tym, co ujrzą w aplikacji studia Dawnbreak Studios. Głównymi bohaterami gry są lalki. Aby uzyskać cały komplet, musimy systematycznie kupować w sklepie dla gacza poszczególne postaci. Niektóre można zdobyć za pomocą połączenia z Facebookiem, inne dzięki wydaniu kilku wirtualnych pieniążków, a jeszcze inne w przypadku wykupienia pełnej wersji gry. Tak, czy inaczej – istna rewelacja.

Sama grafika w produkcji jest zachwycająca. Wprowadza gracza w świat magii i materiałowych lalek. Poruszamy się w przestrzeni na kwadratowych, trójwymiarowych obiektach. Sterowanie odbywa się za pomocą kilku gestów. Kiedy pacniemy ekran w prawej części, postać podskoczy. Kiedy przeciągniemy w górę, bądź w dół, trasa pod naszymi nogami zmieni się (bloczek przekręci się o 90 stopni).

Sam sposób sterowania wzbudził we mnie bardzo przyjemne uczucia. Do tej pory nie spotkałam się z czymś tak ciekawym i jednocześnie trudnym. Musiałam się przygotowywać przez kilkanaście minut do prawidłowego poruszania po planszy. Człowiek z natury przystosowany jest do strzałek. Tutaj nie poruszamy bohaterem, lecz podłożem po jakim stąpa.

Podczas biegu zbieramy fanty, oraz power-upy. Za pomocą wirtualnej waluty możemy kupić w sklepiku dla gracza różnego rodzaju ulepszenia. Mogą to być power-upy w postaci większego przyciągania diamentów, zwiększona prędkość biegu, oraz inne. Poza takimi ulepszeniami, mamy okazję na wykupienie kolejnych lalek, bądź innych skórek w grze.

Grę można pobrać za darmo w Windows Store.

Jeżeli jesteście posiadaczami telefonów z systemem operacyjnym Windows Phone, powinniście koniecznie wypróbować Ragdoll Run – jedną z najlepszych i najbardziej nowoczesnych gier, jakie do tej pory moje oczy widziały. Zważając na to, że produkcja jest darmowa, jestem pod ciężkim wrażeniem. Wszyscy fani runnerów prawdopodobnie będą zachwyceni tym, co ujrzą w aplikacji studia Dawnbreak Studios. Głównymi bohaterami gry są …

Pomysł
Grywalność
Wygląd

Polecamy!

Podsumowanie: Zdecydowanie najlepszy runner, jaki do tej pory wpadł mi w ręce. Piękny, kolorowy i nowoczesny.

Ocena Użytkowników: 5 ( 1 głosów)
100

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*